Twoje wsparcie w rekrutacji

Clan City Pracodawca
Oferty pracy Clan City

Jesteśmy firmą edukacyjną specjalizującą się w nauczaniu języka angielskiego istniejącą od 2000 roku. Mamy swoje lokalizacje w dwóch śląskich miastach: w Gliwicach i w Zabrzu.


JĘZYK BEZ KOMUNIKACJI NIE MA SENSU Uważamy, że najważniejszym elementem kursu językowego jest KOMUNIKACJA, której nie da się zastąpić podręcznikami i aplikacjami. Dlatego na naszych lekcjach zawsze jest gwarno i słychać język angielski.

Uczymy wszystkie grupy wiekowe od przedszkolaków (2 latków) przez młodzież, aż po dorosłych. 

W 2016 roku otrzymaliśmy status Autoryzowanego Centrum Egzaminacyjnego Cambridge English. Nie ma w tym ani odrobiny przypadku, bo już kilka lat wcześniej odkryliśmy jak egzaminy bardzo wspierają efektywność nauki i jak potrzebne są uznane certyfikaty potwierdzające poziom znajomości języka w szkole i pracy. 

Jesteśmy pasjonatami języka angielskiego i nauczania. Przez lata powstało u nas mnóstwo materiałów dydaktycznych i szkoleń dla lektorów. Owocem tych działań są stosowane w całej Polsce metody nauczania Teddy Eddie oraz Savvy Ed. Obecnie pracujemy  nad kolejnymi, między innymi nad innowacyjnym kursem dla dorosłych CITY LIFE. Metoda TEDDY EDDIE otrzymała nominację do międzynarodowej nagrody British Council za innowacyjność.

Zapraszamy do naszego zespołu

Oferty pracy

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Ta firma zamieszczała także ogłoszenia (archiwum):

Lektor języka angielskiego
lektor
umowa zlecenia