Twoje wsparcie w rekrutacji

Unigeo Pracodawca
Oferty pracy Unigeo

Firma "UNIGEO" Prace geodezyjne została założona w 2002 roku. Dysponujemy wykwalifikowanym zespołem, który poprzez zdobyte doświadczenie i wieloletnią praktykę jest w stanie sprostać wielu wyzwaniom i rzetelnie wykonać powierzone Nam zadania z zakresu geodezji.

Posiadamy stosowne uprawnienia zawodowe, pozwalające realizować Nam szeroką gamę usług geodezyjnych np: mapy geodezyjne oraz kompleksową obsługę inwestycji budowlanych. W pracy wykorzystujemy nowoczesny sprzęt i oprogramowanie środowiska CAD.

W trosce o najwyższą jakość świadczonych przez nas usług zadbaliśmy o profesjonalny i dokładny sprzęt pomiarowy szwajcarskiej firmy Leica. W pomiarach korzystamy także z tachimetru i odbiornika GNSS firmy TOPCON wykorzystującego sieć stacji referencyjnych GPS/GLONASS – SmartNet

Najważniejsza jest dla Nas praca i zadowolenie osób dla których ją wykonujemy, zawsze starannie, dokładnie, zgodnie ze sztuką geodezyjną. To czym się zajmujemy jest dla Nas czymś więcej niż tylko zwykłą, codzienną pracą.

Oferty pracy

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy