Top Apart Iwona Grzybowska

Czy to Twoja firma?

Top Apart Iwona Grzybowska praca

Bielsko-Biała

W samym sercu malowniczej Meszny, gdzie śląska gościnność łączy się z nowoczesnością, znajduje się nasza firma – Top Apart Iwona Grzybowska. Jesteśmy dumni, że możemy zaprosić Państwa do skorzystania z naszej wyjątkowej oferty krótkotrwałego wynajmu lokali mieszkalnych, które są synonimem komfortu i domowego ciepła.

Nasza działalność opiera się na zaangażowaniu i pasji, które przekładają się na wysoką jakość świadczonych usług. Rozumiemy potrzeby naszych klientów, dlatego oferujemy nie tylko miejsce do spania, ale kompleksowe rozwiązania, które sprawią, że każdy pobyt będzie niezapomniany. Nasze dodatkowe usługi, takie jak sprzątanie, wymiana ręczników i pościeli, opał do kominka, klimatyzacja oraz elastyczne godziny zameldowania i wymeldowania, są odpowiedzią na oczekiwania nawet najbardziej wymagających gości.

Jesteśmy firmą rodzinną, którą tworzą Marcin Mieczysław Grzybowski i Iwona Beata Grzybowska. Nasze zaangażowanie w biznes jest odzwierciedleniem osobistego podejścia do każdego klienta. Chociaż nie dysponujemy informacjami na temat naszej pozycji rynkowej czy międzynarodowej obecności, to nasza lokalna działalność jest owocem ciężkiej pracy i dedykacji.

W Top Apart stawiamy na prostotę i przejrzystość – nasze usługi są łatwe do zrozumienia i skorzystania. Mimo braku danych o naszej misji czy wartościach, każdy dzień pracy jest dla nas kolejną okazją do udowodnienia, że zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty – odkryjcie Mesznę z Top Apart i poczujcie się jak u siebie w domu, bez względu na to, czy podróżujecie służbowo, czy szukacie wytchnienia od codzienności. Nasze drzwi są zawsze otwarte dla tych, którzy cenią sobie wygodę, prywatność i niezależność. Do zobaczenia w Top Apart!

Top Apart Iwona Grzybowska najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center

Oferty pracy Top Apart Iwona Grzybowska

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Top Apart Iwona Grzybowska

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Recepcjonistka/Recepcjonista

    TOP APART SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Szczyrk
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    Dodana
  • Recepcjonista / Recepcjonistka

    Hotel Crystal Mountain*****
    • Wisła
    • umowa zlecenie
    Dodana
  • Recepcjonistka

    SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne sp. z o.o. Wizytówka
    • Bielsko-Biała
    Dodana

Mapa Top Apart Iwona Grzybowska

Siedziba główna

Praca Top Apart Iwona Grzybowska - oferty archiwalne

  • Asystent Hotelowy

    • Szczyrk
    • pełny etat
    • 3 000-4 000 zł / mies.
    • Firma TOP APART zatrudni osobę na stanowisko Asystenta Hotelowego.

      Miejsce pracy: Szczyrk (praca w obrębie czterech obiektów na terenie Szczyrku).

      Zakres obowiązków

      Osoba pracująca na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

      - obsługę gości apartamentów w tym:

      • przyjęcia, rozliczanie gości, wystawianie faktur/paragonów
      • obsługę programów rezerwacyjnych, stron internetowych, aplikacji mobilnych i kodów szyfrowych
      • telefoniczną/mailową prezentację, sprzedaż oferty, obsługę gości
      • działania marketingowe (facebook, istagram, mailing, organizacja pobytów tematycznych, i.t.p.
      • nadzór nad utrzymaniem porządku i sprawności technicznej w obiektach
      • zarządzanie pracą serwisu sprzątającego.

      Wymagania

      • wysoka kultura osobista
      • komunikatywność / życzliwość
      • umiejętność rozwiązywania problemów
      • uczciwość
      • mobilność
      • łatwość uczenia się
      • znajomość języka angielskiego
      • samodzielność w pracy
      • łatwość poruszania się w sieci Internet
      • doświadczenie w branży hotelowej będzie atutem
      • preferowane osoby z okolic Szczyrku

      Oferujemy

      • samodzielne stanowisko pracy
      • umowę o pracę (okres próbny 3 miesiące)- przeszkolenie do pracy
      • pracę w Szczyrku ul. Olimpijska 37 (nadzór nad czterema obiektami na terenie Szczyrku).
      • Praca pięć dni w tygodniu (w tym niektóre soboty, niedziele i święta) . Godziny pracy 12-20.
      • Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV .

Pracodawcy w Bielsku-Białej