Kubiczek Sp. j.

Firma Kubiczek Sp.j.  z siedzibą w Pisarzowicach. Zajmujemy się sprzedażą materiałów budowlanych, wykończeniowych oraz chemii budowlanej.

Kubiczek Sp. j. najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy logistyka / spedycja / transport magazyn

Oferty pracy Kubiczek Sp. j.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Kubiczek Sp. j.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Kubiczek Sp. j.

Siedziba główna

Kubiczek Sp. j. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Dane firmowe i kontaktowe - Kubiczek Sp. j.

Pełna nazwa
KUBICZEK SPÓŁKA JAWNA
Adres rejestrowy
Szkolna 82 43-332 Pisarzowice
NIP
9372667722
REGON
243393505
KRS
0000480948
Forma prawna
spółka jawna
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
11.10.2013
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNA

Profil działalności - kody PKD

Budownictwo

  • 41.10.Z Realizacja projektów budowlanych związanych ze wznoszeniem budynków
  • 41.20.Z Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych

Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle

  • 46.73.Z Sprzedaż hurtowa drewna, materiałów budowlanych i wyposażenia sanitarnego
  • 46.74.Z Sprzedaż hurtowa wyrobów metalowych oraz sprzętu i dodatkowego wyposażenia hydraulicznego i grzejnego
  • 47.52.Z Sprzedaż detaliczna drobnych wyrobów metalowych, farb i szkła prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach
  • 47.78.Z Sprzedaż detaliczna pozostałych nowych wyrobów prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach
  • 47.91.Z Sprzedaż detaliczna prowadzona przez domy sprzedaży wysyłkowej lub Internet

Transport i gospodarka magazynowa

  • 49.41.Z Transport drogowy towarów

Działalność związana z obsługą rynku nieruchomości

  • 68.10.Z Kupno i sprzedaż nieruchomości na własny rachunek

Działalność w zakresie usług administrowania i działalność wspierająca

  • 77.32.Z Wynajem i dzierżawa maszyn i urządzeń budowlanych
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Opinie o firmie Kubiczek Sp. j.

4.9

Na podstawie 181 ocen z Google.

Denis Denisos

"Bardzo polecam sklep, zawsze uśmiechnięci, pomocni i doradzą, mają wszystko co potrzebne na budowe"

5 miesięcy temu

Damian Wójcikiewiicz

"Polecam firmę Kubiczek, profesjonalna hurtownia, fachowe doradztwo,duży wybór asortymentu, bardzo miła obsługa i profesjonalne podejście do klienta. Serdecznie polecam"

miesiąc temu

Mariusz Ch.

Mariusz Ch.

"Sklep budowlany z kompetentną obsługą, fachowym doradztwem i bogatym asortymentem."

2 tygodnie temu

Michał Kędzierski

"Bardzo dobra obsługa, profesjonalne doradztwo, terminowe dostawy i dobre ceny. Może moje maile nie były bardzo dobrze przeczytane bo np.prosiłem o kątowniki z siatką z tworzywa a przywieziono mi aluminiowe ale w porównaniu z konkurencją to bardzo dobry sklep."

Łukasz Bizukojć

"Sklep budowlany Kubiczek to absolutnie fantastyczne miejsce do zakupów. Ich obsługa jest niezwykle pomocna i kompetentna, zawsze gotowa odpowiedzieć na pytania i doradzić w wyborze odpowiednich materiałów. Co więcej, mają szeroki asortyment wysokiej jakości produktów, które zawsze spełniają oczekiwania. Dodatkowo, ceny są konkurencyjne, a atmosfera w sklepie jest bardzo przyjazna. Polecam każdemu, kto potrzebuje materiałów budowlanych i oczekuje profesjonalnej obsługi oraz doskonałej jakości."

4 miesiące temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 31.01.2024

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Katowice
  2. Żywiec
  3. Kraków
  4. Bielsko-Biała
  5. Warszawa
  6. Kęty
  7. Wrocław
  8. Łódź
  9. Andrychów
  10. Częstochowa

Data aktualizacji: 01.03.2024

Praca Kubiczek Sp. j. - oferty archiwalne

  • Magazynier - skład budowlany

    • Pisarzowice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko magazynier.

      Miejsce pracy: Pisarzowice, ul. Szkolna 82.

      Zakres obowiązków

      • Załadunki towarów dla Klientów;
      • Przyjmowanie dostaw;
      • Rozładunki towarów;
      • Utrzymanie porząku w magazynach i na placach składowych;

      Wymagania

      • Sumienność;
      • Komunikatywność;
      • Dobra organizacja pracy, odpowiedzialność;
      • Inicjatywa i zaangażowanie w pracę;
      • Umiejętność pracy w zespole;

      Oferujemy

      • Stabilną formę zatrudnienia – umowa o pracę;
      • Atrakcyjne warunki finansowe;
      • Możliwość zdobycia uprawnień na wózki widłowe;
  • Specjalista ds. sprzedaży materiałów budowlanych

    • 24-26 zł / godz.
    • Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko sprzedawca materiałów budowlanych.

      • obsługa klienta,
      • realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych,
      • zapewnienie profesjonalnej obsługi klientów,
      • aktywne doradztwo i pomoc klientowi w zakupach,

      Wymagania

      • doświadczenie w sprzedaży - budownictwo,
      • komunikatywność oraz umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientem,
      • dobra organizacja pracy, odpowiedzialność,
      • inicjatywa i zaangażowanie w pracę,
      • umiejętność pracy w zespole,

      Oferujemy

      • stabilną formę zatrudnienia – umowa o pracę,
      • motywujące środowisko pracy, sprzyjające rozwojowi zawodowemu i osobistemu,
      • atrakcyjne warunki finansowe,
      • szkolenia produktowe.
  • Specjalista ds. Sprzedaży materiałów budowlanych

      Wymagania

      • mile widziane doświadczenie w sprzedaży - budownictwo

      Oferujemy

Pracodawcy w Bielsku-Białej