Twoje wsparcie w rekrutacji

Jkn Pracodawca
Oferty pracy Jkn

Agencja Józef Kufel Nieruchomości prowadzi od 1993 roku biuro nieruchomości w Żywcu. Jej właścicielem jest mgr inż. Józef Kufel, licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami (numer licencji 752) oraz rzeczoznawca majątkowy z uprawnieniami państwowymi nr 110 w zakresie wyceny nieruchomości, w tym w zakresie szacowania nieruchomości na potrzeby sektora bankowego, i uprawnieniami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej nr 167/94 BB, zrzeszony w Śląskim Stowarzyszeniu Rzeczoznawców Majątkowych.

Żywiecka agencja nieruchomości skupia doświadczonych i profesjonalnych agentów nieruchomości, doradców ubezpieczeniowych oraz doradców kredytowych, którzy skutecznie realizują powierzone im zadania.

Specjalizujemy się w sprzedaży i wynajmie nieruchomości w miejscowości Żywiec i innych miejscowościach powiatu żywieckiego oraz bielskiego. Skutecznie sprzedajemy domy, mieszkania, działki i nieruchomości komercyjne (obiekty, lokale, hale). Znajdujemy rzetelnych najemców i pomagamy spisać wzajemnie korzystne umowy najmu.

 Biuro nieruchomości w Bielsku-Białej zostało uruchomione w drugiej połowie 2017 roku. Bielski oddział agencji nieruchomości Józef Kufel Nieruchomości świadczy usługi na terenie miasta Bielsko-Biała i miejscowości powiatu bielskiego.

Oferty pracy

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy