I AM Agencja Marketingowa

Jesteśmy agencją marketingową, której celem działań jest wzrost sprzedaży i zysku naszych klientów. Liczą się dla nas liczby, matematyka, wskaźniki i raporty. Bierzemy pełną odpowiedzialność za właściwe wykorzystanie budżetu marketingowego klienta oraz osiąganie właściwego zwrotu z inwestycji. Stale się rozwijając poszukujemy aktualnie do naszego zespołu ambitnych i zaangażowanych osób. Dołącz do nas!

I AM Agencja Marketingowa najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
media / pr / reklama / marketing

Oferty pracy I AM Agencja Marketingowa

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca I AM Agencja Marketingowa

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa I AM Agencja Marketingowa

Siedziba główna

Dane firmowe i kontaktowe - I AM Agencja Marketingowa

Pełna nazwa
Agnieszka Szklarczyk I.AM Agencja Marketingowa
Adres rejestrowy
ul. Czarodziejska 2b 30-322 Kraków
NIP
5521657432
REGON
362271595
Forma prawna
jednostka fizyczna (os. fizyczna prowadząca działalność gospodarczą)
Rozpoczęcie wykonywania działalności gospodarczej
20.08.2015
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNY

Profil działalności - kody PKD

Przetwórstwo przemysłowe

  • 18.11.Z Drukowanie gazet
  • 18.12.Z Pozostałe drukowanie
  • 18.13.Z Działalność usługowa związana z przygotowywaniem do druku
  • 18.14.Z Introligatorstwo i podobne usługi
  • 18.20.Z Reprodukcja zapisanych nośników informacji

Budownictwo

  • 43.29.Z Wykonywanie pozostałych instalacji budowlanych
  • 43.32.Z Zakładanie stolarki budowlanej
  • 43.34.Z Malowanie i szklenie
  • 43.39.Z Wykonywanie pozostałych robót budowlanych wykończeniowych

Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle

  • 46.73.Z Sprzedaż hurtowa drewna, materiałów budowlanych i wyposażenia sanitarnego

Informacja i komunikacja

  • 63.11.Z Przetwarzanie danych; zarządzanie stronami internetowymi (hosting) i podobna działalność
  • 63.12.Z Działalność portali internetowych
  • 62.01.Z Działalność związana z oprogramowaniem
  • 62.02.Z Działalność związana z doradztwem w zakresie informatyki
  • 62.03.Z Działalność związana z zarządzaniem urządzeniami informatycznymi

Działalność związana z obsługą rynku nieruchomości

  • 68.10.Z Kupno i sprzedaż nieruchomości na własny rachunek
  • 68.31.Z Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami

Działalność profesjonalna, naukowa i techniczna

  • 70.22.Z Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania
  • 71.11.Z Działalność w zakresie architektury
  • 71.12.Z Działalność w zakresie inżynierii i związane z nią doradztwo techniczne
  • 71.20.A Badania i analizy związane z jakością żywności
  • 71.20.B Pozostałe badania i analizy techniczne

Działalność w zakresie usług administrowania i działalność wspierająca

  • 77.40.Z Dzierżawa własności intelektualnej i podobnych produktów, z wyłączeniem prac chronionych prawem autorskim
  • 78.10.Z Działalność związana z wyszukiwaniem miejsc pracy i pozyskiwaniem pracowników
  • 78.30.Z Pozostała działalność związana z udostępnianiem pracowników
  • 82.11.Z Działalność usługowa związana z administracyjną obsługą biura
  • 82.19.Z Wykonywanie fotokopii, przygotowywanie dokumentów i pozostała specjalistyczna działalność wspomagająca prowadzenie biura

Edukacja

  • 85.59.B Pozostałe pozaszkolne formy edukacji, gdzie indziej niesklasyfikowane
  • 85.60.Z Działalność wspomagająca edukację

Pozostała działalność usługowa

  • 96.09.Z Pozostała działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Opinie o firmie I AM Agencja Marketingowa

5

Na podstawie 7 ocen z Google.

Proadax Agencja

"Mieliśmy przyjemność współpracować z Agencją IAM nad paroma projektami stron internetowych. Dobra, szybka i sprawna komunikacja oraz wiedza merytoryczna, to wyróżnik tej firmy. Zdecydowanie polecamy."

9 miesięcy temu

Maciek Maciek

"Bardzo polecam. Prowadzony marketing przyniósł naprawdę wielkie efekty dla mojej działalności"

rok temu

RAIN SHOES

RAIN SHOES

"Owocna współpraca przynosząca widoczne rezultaty. Bardzo rzetelna i profesjonalna agencja. Polecam i pozdrawiam zespół."

5 lat temu

Anna Godek - Biniasz

"Bardzo owocna współpraca. Polecam!"

4 lata temu

Grzegorz Haczyk

rok temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 31.01.2024

Praca I AM Agencja Marketingowa - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. marketingu

    • Kraków
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca zdalna
    • 5 000-7 000 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      • samodzielne prowadzenie działań reklamowych i promocyjnych w projektach realizowanych przez firmę
      • research danych i tworzenie analiz rynku czy konkurencji
      • koordynowanie tworzenia materiałów graficznych (graficy, drukarnie, klienci)
      • analiza danych, sporządzanie raportów oraz rekomendowanie zmian w oparciu o dane z Google Analytics
      • obsługa programów komputerowych koniecznych do wykonywania obowiązków, takich jak edytory tekstu, arkusze kalkulacyjne i bazy danych, Dropbox, pakiet narzędzi Google inne narzędzia web
      • copywriting, tworzenie treści marketingowych i prezentacji
      • zarządzanie CMS i nadzór nad stronami internetowymi klientów (zarządzanie contentem)
      • proaktywne poszukiwanie niestandardowych form promocji oraz źródeł pozyskiwania ruchu na www
      • bieżące wsparcie w realizacji projektów Project managera

      Wymagania

      • minimum 2 letnie doświadczenie w zakresie szeroko rozumianego marketingu
      • znajomość niezbędnych narzędzi marketingowych np. pakiet google, asana, programy mailingowe
      • zainteresowania w zakresie nowych mediów, wykorzystywania nowych technologii w komunikacji marketingowej
      • kreatywność, umiejętności analityczne, dokładność wykonywanych zadań
      • zaangażowanie i poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania
      • samodzielność, dobra organizacja pracy, dynamika działania
      • umiejętność szybkiego uczenia się

      Oferujemy

      • stabilną, ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
      • rozliczenie na podstawie umowy o pracę lub B2B wg wyboru kandydata
      • praca w biurze w Krakowie z możliwością częściowej pracy zdalnej
      • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i zaangażowania
        (możliwość uzyskania dodatkowych premii po okresie próbnym)
      • możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji (dostęp do branżowych szkoleń online, prasy, firmowej bazy wiedzy)

Pracodawcy w Krakowie