Eurolan Sp.  z o.o.

Czy to Twoja firma?

Eurolan sp. z o.o. praca

Bielsko-Biała

Firma Eurolan Sp. z o.o. to dostawca Internetu w technologii światłowodowej oraz TV Jambox z Bielska-Białej o stabilnej pozycji na rynku od 2002 roku

Eurolan Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Instalator Bielsko-Biała
- w kategoriach zawodowych:
serwis / montaż

Oferty pracy Eurolan Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Eurolan Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Eurolan Sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 6 miesiącach

Profil firmy:
Eurolan Sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Katowice
  3. Częstochowa
  4. Łódź
  5. Gliwice
  6. Kraków
  7. Pyskowice
  8. Racibórz

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Eurolan Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Instalator urządzeń telekomunikacyjnych/serwisant

    • Bielsko-Biała
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Zakres obowiązków

      - instalacja światłowodów na słupach energetycznych

      - instalacja okablowania w budynkach (światłowody i skrętka)

      - wciąganie światłowodów do kanalizacji

      - spawanie światłowodów po wcześniejszym przeszkoleniu

      - wizyty serwisowe związane z konfiguracją oraz usuwaniem usterek (routery, anteny, dekodery)

      - konserwacja, serwis i utrzymanie urządzeń sieciowych

      - diagnozowanie i rozwiązywanie problemów technicznych

      - praca głównie na terenie Bielska-Białej i miejscowościach ościennych

      Wymagania

      - mile widziana znajomość urządzeń i zagadnień związanych z sieciam LAN, WLAN, GPON

      - znajomość obsługi urządzeń sieciowych (routery, switch'e, terminale abonenckie, etc)

      - prawo jazdy kat. B

      - umiejętność pracy w zespole -wysoka kultura osobista i zaangażowanie

      -mile widziane uprawnienia SEP do 1 kV

      Oferujemy

      -pracę w stabilnej firmie

      -przeszkolenie na stanowisku pracy

      -przyjazną atmosferę w pracy

      -ubezpieczenie grupowe

  • Monter urządzeń telekomunikacyjnych/serwisant

      - instalacja internetu i/lub telewizji u klienta

      - montaż kabla światłowodowego na słupach i w studniach

      - wdmuchiwanie kabla światłowodowego

      - instalacja korytek itp

      Wymagania

      - mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

      - umiejętność obsługi elektronarzędzi typu wiertarka, wkrętarka itp.

      - umiejętność pracy w zespole

      - wysoka kultura osobista i zaangażowanie

      - brak lęku wysokości

      - mile widziane uprawnienia SEP do 1kv

      Oferujemy

      - pracę w stabilnej firmie

      - przeszkolenie na stanowisku pracy

      - przyjazną atmosferę w pracy

Pracodawcy w Bielsku-Białej