Twoje wsparcie w rekrutacji

Computer Controls Sp. z o.o. Pracodawca
Oferty pracy Computer Controls Sp. z o.o.

Computer Controls Sp. z o.o. jest częścią szwajcarskiego holdingu Computer Controls / HT- Eurep Group, obejmującego zasięgiem działania Szwajcarię oraz kraje Europy Wschodniej.

Firma zajmuje się dystrybucją aparatury pomiarowej, specjalizowanych komponentów elektronicznych i oprogramowania oraz usługami w obszarze wysokich technologii.

Computer Controls AG w Szwajcarii została założona w 1971 roku, a w obecnej formie działa od 1991 roku i jest wiodącym dystrybutorem komponentów oraz aparatury pomiarowej.

Na większośći rynków Europy Wschodniej jesteśmy obecni pod nazwą grupy HT-Eurep lub za pośrednictwem sieci firm partnerskich. 
Strona grupy HT-Eurep

Computer Controls Sp. z o.o. w Polsce została założona w 2013 roku i pełni rolę centrum kompetencyjnego holdingu dla Europy Wschodniej.


Produkty i Dostawcy 
Nasze portfolio produktów obejmuje komponenty elektroniczne, aparaturę do testowania i pomiarów w elektronice, jak również systemy testowe dla aplikacji telekomunikacyjnych oraz oprogramowanie dla branży elektronicznej. Mamy zaszczyt reprezentować wiodących producentów na świecie, takich jak Altium, Maxim, Silicon Labs czy Supertex. 
Więcej informacji

Klienci 
Nasza baza klientów składa się z renomowanych firm z obszaru mechatroniki, medycyny, telekomunikacji oraz szerokiego zakresu firm elektronicznych. Dostarczamy nasze produkty również do instytucji edukacyjnych.

Obszar Działania 
Oprócz centrali i oddziałów w Szwajcarii i Polsce, jesteśmy obecni w całej Europie Wschodniej pod marką HT-Eurep Group oraz poprzez sieć firm partnerskich, oferując swoim klientom szeroką gamę produktów, dopasowanych do każdego rynku indywidualnie.

Co nas wyróżnia?

  • Oferujemy portfolio produktów od najlepszych dostawców
  • Szeroki obszar działania w Szwajcarii i krajach Europy Wschodniej
  • Kompetentni inżynierowie sprzedaży i wsparcia technicznego służą naszym klientom na każdym etapie projektu
  • Gruntowna wiedza na temat oferowanych produktów i ich zastosowania 
  • Zmotywowany i doświadczony personel jest stale szkolony, aby pozostać na bieżąco z najnowszymi trendami
  • Sprawna i szybka obsługa zamówień i realizacja dostaw

Oferty pracy

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Ta firma zamieszczała także ogłoszenia (archiwum):

Inżynier sprzedaży
specjalista ds. sprzedaży
umowa o pracę
Inżynier sprzedaży
elektronik
umowa o pracę