Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - DENTAL STUDIO MAREK JANOTA / DANEA CENTRUM MEDYCZNE

Oferty pracy Danea Centrum Medyczne

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Archiwalne ogłoszenia

Lekarz stomatolog
Zawód: lekarz   |  Rodzaj: umowa zlecenie
Bielsko-Biała
Szczegóły

Poszukujemy Lek. stomatologa do współpracy na dobrych warunkach. Posiadamy TK, skaner wew., mikroskop oraz własne laboratorium protetyczne. Zgłoszenia prosimy kierować na adres: info@danea.pl lub tel. 512 040 800.

Zapraszamy do współpracy.

Zakres obowiązków

Leczenie zachowawcze

Wymagania

Doświadczenie zawodowe

Adres

ul. Agawy 34
43-382 Bielsko-Biała
województwo śląskie
powiat Bielsko-Biała
gmina Bielsko-Biała

Adres do doręczeń

Dodatkowe stałe miejsca wykonywania działalności gospodarczej

ul. Jaworzańska 40

Dodatkowe informacje

NIP: 5532177799
REGON: 072395519

Profil działalności:

  • 32.50.Z - Produkcja urządzeń, instrumentów oraz wyrobów medycznych, włączając dentystyczne
  • 85.59.B - Pozostałe pozaszkolne formy edukacji, gdzie indziej niesklasyfikowane
  • 86.21.Z - Praktyka lekarska ogólna
  • 86.22.Z - Praktyka lekarska specjalistyczna
  • 86.23.Z - Praktyka lekarska dentystyczna

Uprawnienia:

  • od 2010-11-04 do Rejestr podmiotów leczniczych (wprowadzone przez Śląski Urząd Wojewódzki )
Data rozpoczęcia wykonywania działalności gospodarczej: 18-12-2000
Status indywidualnej działalności gospodarczej: Aktywny
Źródło: GUS, CEIDG