Wardyński Okna i Drzwi Marcin Wardyński

Czy to Twoja firma?

Wardyński Okna i Drzwi Marcin Wardyński praca

Bielsko-Biała

Firma Wardyński Okna i Drzwi z Bielska-Białej istnieje od 2002 roku i od tego czasu zdobyła ogromne doświadczenie w zakresie stolarki okiennej, tworząc dla swoich Klientów kompletną ofertę zawierającą asortyment o najwyższej jakości produktów.

Wardyński Okna i Drzwi Marcin Wardyński najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Budowlaniec Bielsko-Biała
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy Wardyński Okna i Drzwi Marcin Wardyński

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Wardyński Okna i Drzwi Marcin Wardyński

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Brukarz z doświadczeniem, operator koparki 2t

    DB BRUK Dariusz Bolek
    • Ligota
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    Popularna
    Dodana
  • Pracownik ogólnobudowlany

    Przedsiębiorstwo Budowlane MODULAR Sp. z o.o.
    • Żywiec
    • запрошуємо працівників з України
    Dodana
  • Pomocniczy robotnik budowlany

    Bielglob Sp. z o.o.
    • Bielsko-Biała
    Dodana
  • Inżynier Budowy

    BPBP SA
    Polecana Popularna
    Dodana

Mapa Wardyński Okna i Drzwi Marcin Wardyński

Siedziba główna

Praca Wardyński Okna i Drzwi Marcin Wardyński - oferty archiwalne

  • Samodzielny Monter stolarki PCV i ALU

    • kontrakt b2b
    • pełny etat
    • Aktualne do swojego zespołu poszukuję:

      Monterów stolarki okiennej PCV oraz ALUMINIOWEJ

      Więcej szczegółów o ofercie pracy udzielę telefonicznie telefon: 604 574 630

      Zakres obowiązków

      • Stała współpraca związana z montażem stolarki pc i aluminiowej, rolet, drzwi zewnętrznych.

      Wymagania

      • Terminowość,
      • Samodzielność
      • Mile widziane doświadczenie.

      Oferujemy

      • Współpraca na terenie Bielska-Białej i okolic.
      • Bieżące rozliczenie.

Pracodawcy w Bielsku-Białej