Twoje wsparcie w rekrutacji

Wawrosz Pracodawca
Oferty pracy Wawrosz

Naszą działalność sprzedaży samochodów rozpoczęliśmy w 1996 roku. Przez ponad 20 lat staliśmy się wielomarkowym dealerem oraz właścicielem czterech salonów w Bielsku- Białej, Oświęcimiu, Strumieniu oraz Gliwicach.

Oprócz marki Opel prowadzimy sprzedaż samochodów Subaru oraz autoryzowany serwis Chevrolet oraz Saab. Posiadamy również komis samochodów używanych, w którym oferujemy zarówno skup jak i sprzedaż pojazdów.

Zapewniamy pełną i kompleksową obsługę w zakresie finansowania zakupu samochodu oraz jego ubezpieczenia. Prowadzimy sprzedaż pełnej oferty samochodów marki Opel, zarówno osobowych jak i dostawczych wraz z serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym. Jako Autoryzowany Dystrybutor mamy dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań technicznych, a nasz serwis zaopatrzony jest w najnowszy sprzęt. Regularnie organizowane szkolenia z wprowadzanych na rynek nowości, w których uczestniczy nasza załoga, pozwalają na ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych i rozwiązywanie nawet najcięższych przypadków awarii.

Na terenie Śląska jesteśmy jedynym autoryzowanym dealerem marki Yamaha. Oprócz pełnej gamy produktów marki Yamaha w naszym salonie, w Bielsku-Białej oraz w Katowicach, każdy Klient otrzyma szeroką ofertę akcesoriów i ubrań motocyklowych takich marek jak DAINESE i AGV.

Zapraszamy serdecznie do SPA HOTELU JAWOR**** w Jaworzu, którego właścicielami jesteśmy od 2005 roku. Hotel położony jest w malowniczym, górskim otoczeniu, idealnym zarówno do wypoczynku o charakterze sportowo-rekreacyjnym jak i zorganizowania konferencji biznesowej.

Oferty pracy

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Ta firma zamieszczała także ogłoszenia (archiwum):

Sprzedawca samochodowy
sprzedawca
praca stała
Sprzedawca samochodowy Opel
sprzedawca
praca stała