IBC Service Recycling Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

IBC Service Recycling sp. z o.o. praca

Ustroń

IBC SERVICE jest wyspecjalizowaną firmą recyklingową zajmującą się serwisem, recyklingiem, a także sprzedażą opakowań przemysłowych wielokrotnego użytku – paletopojemników IBC, zbiorników DPPL, beczek, kanistrów. Wieloletnie doświadczenie, nowoczesny park maszynowy oraz wykwalifikowany zespół pracowników to atuty zapewniające wysoką jakość naszych produktów. Zdobyliśmy dotychczas uznanie wielu odbiorców – zarówno dużych koncernów, jak i małych przedsiębiorstw. Naszym celem zawsze jest stworzenie trwałych i uczciwych relacji z Klientami.

IBC Service Recycling Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy IBC Service Recycling Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca IBC Service Recycling Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa IBC Service Recycling Sp. z o.o.

Siedziba główna

IBC Service Recycling Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Elbląg
  3. Ustroń
  4. Kraków
  5. Warszawa
  6. Poznań
  7. Cieszyn
  8. Katowice
  9. Brenna
  10. Częstochowa

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca IBC Service Recycling Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. fakturowania i rozliczeń

    • Ustroń
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • IBC SERVICE RECYCLING Sp.z o.o. z Ustronia zatrudni specjalistę ds. fakturowania i rozliczeń.

      Zakres obowiązków

      • wystawianie faktur sprzedażowych, zaliczkowych, korygujących,
      • wystawianie dokumentów magazynowych,
      • wprowadzanie dokumentów do magazynu,
      • współpraca z działem logistyki i produkcji,
      • sporządzanie raportów i sprawozdań w ramach prowadzonej działalności.
      • obsługa systemu BDO.

      Wymagania

      • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
      • znajomość programu MS Office Excel,
      • podstawowa znajomość przepisów podatkowych,
      • samodzielność, uczciwość, zaangażowanie,
      • mile widziana znajomość programu Symfonia Handel.

      Oferujemy

      • stałe zatrudnienie na umowę o pracę,
      • pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej, która z powodzeniem od 17 lat dynamicznie się rozwija,
      • wynagrodzenie 6 200,00 zł brutto,
      • możliwość rozwoju, podnoszenia kwalifikacji zawodowych - kursy, szkolenia.
  • Specjalista ds. handlu

    • Ustroń
    • Firma Ibc Service Sp.z o.o. Sp.K. w Ustroniu prowadzi rekrutację na stanowisko Specjalisty ds. handlu

      • pozyskiwanie nowych dostawców towarów,
      • budowanie i rozwijanie relacji z dotychczasowymi dostawcami,
      • prowadzenie działań handlowych,
      • wizyty handlowe u dostawców,
      • monitorowanie rynku, działań konkurencji.

      Wymagania

      • bardzo dobra organizacja pracy,
      • umiejętność prowadzenia rozmów handlowych, negocjacji,
      • komunikatywność, odpowiedzialność, dyspozycyjność,
      • skoncentrowanie działań na rezultat.

      Oferujemy

      • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji,
      • możliwość rozwoju zawodowego,
      • udział w programach szkoleniowych,
      • samochód służbowy.

Pracodawcy w Ustroniu