Czy to Twoja firma?

ASK POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Bielsko-Biała
branża automotive
PRODUKCJA CZEŚCI ZAMIENNYCH DO SAMOCHODÓW OSOBOWYCH
ASK POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika produkcja / przemysł

Oferty pracy ASK POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Praca alert - powiadomienia

Praca ASK POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Pracownik produkcji

    ASK POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Bielsko-Biała
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

ASK POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca ASK POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Pracownik linii produkcyjnej

    • Zakres obowiązków

      Przygotowanie produkcji i obsługa urządzeń zgodnie z instrukcją pracy, utrzymanie stanowiska pracy w czystości i porządku przez cały czas świadczenia pracy, wzrokowa i słuchowa kontrola jakości wyrobów, prace pomocnicze na linii produkcyjnej oraz zapewnienie ciągłości procesu produkcyjnego. Praca trzyzmianowa, od poniedziałku do niedzieli, w Bielsku-Białej.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Inne wymagania: Wykształcenie minimum podstawowe, wymagana umiejętność pracy w zespole, umiejętność logicznego myślenia i szybkiego reagowania, spostrzegawczość. Konieczne posiadanie zdolności manualnych i umiejętność pracy pod presją czasu.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 490 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies

Pracodawcy w Bielsku-Białej