Twoje wsparcie w rekrutacji

JRiu Pracodawca
Oferty pracy JRiu

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Doradca Klienta

Miejsce Pracy: BIELSKO-BIAŁA

Wymagania:

-   Dyspozycyjność, zaangażowanie

-   Łatwość w nawiązywaniu relacji z klientem

-   Zainteresowanie modą i stylizacją

-   Dobra organizacja pracy,

-   Minimum 3 miesięczne doświadczenie na podobnym stanowisku.

 Obowiązki:

- Aktywna sprzedaż oraz fachowe doradztwo w zakresie oferowanych produktów przez firmę,

- Obsługa  klienta zgodnie ze standardami firmy,

- Dbanie o wygląd i wystrój salonu,

- Współpraca z całym zespołem.

 Oferujemy:

-   Atrakcyjne wynagrodzenie,

-   System premiowania uzależniony od wyników sklepu,

-   Możliwość rozwoju zawodowego.

-   Pracę w zgranym i zmotywowanym zespole

 Osoby zainteresowane prosimy o nadesłanie swoich aplikacji wraz ze zdjęciem z dopiskiem: sprzedawca Bielsko-Biała

 W ofercie prosimy o umieszczenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji ( zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883).

Oferty pracy

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy