Groszek

Czy to Twoja firma?

Groszek praca

Bielsko-Biała

Przedszkole Prywatne Groszek z 13-letnim doświadczeniem i dwoma placówkami w Bielsku-Białej. Zamysłem naszym jest kameralna atmosfera. 12 dzieci w grupie rówieśniczej. Fajny, współpracujące ze sobą team.

Groszek najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy Groszek

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Groszek

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Groszek

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
Groszek
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Warszawa
  3. Katowice
  4. Sosnowiec
  5. Bydgoszcz
  6. Łódź
  7. Gdańsk
  8. Chorzów
  9. Kęty
  10. Żywiec

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Groszek - oferty archiwalne

  • Pomoc Nauczyciela Przedszkola

    Groszek
    • Bielsko-Biała
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • rekrutacja zdalna
    • Poszukujemy osoby:
      - na stanowisko Pomoc Nauczycielki Przedszkolnej - stanowisko polegające na
      wsparciu nauczyciela prowadzącego

      - lub na samodzielne stanowisko Nauczyciela,
      - chcącej pracować,
      - mającej dobry kontakt z dziećmi,
      - z wykształceniem pedagogicznym (może być w trakcie studiów).

      Zakres obowiązków

      Stanowisko polegające na wsparciu nauczyciela prowadzącego lub samodzielne stanowisko Nauczyciela.

      Wymagania

      Poszukujemy osoby z wykształceniem pedagogicznym (może być w trakcie studiów).

      Chcącej pracować.
      Mającej dobry kontakt z dziećmi.

      Oferujemy

      - pracę na podstawie umowy o pracę,
      - na pełny etat, w systemie 8h/dziennie wg grafiku pomiędzy godzinami 6.30-17.00 od poniedziałku do piątku,
      - możliwość awansu,
      - pełne wyżywienie,

      - przyjemny zespół,

      - praca z fajnymi dzieciakami,

      - sporo wyjść (kina, basen, teatr, konie itp.)

Pracodawcy w Bielsku-Białej