KALETKA-DURAJ s.c.

Czy to Twoja firma?

KALETKA-DURAJ s.c. praca

Jasienica

W sercu przemysłowej miejscowości Jasienica znajduje się nasza wyjątkowa firma - KALETKA-DURAJ s.c. Jesteśmy dumni z naszej specjalizacji, jaką jest obróbka metali, a nasza pasja i zaangażowanie w to, co robimy, są widoczne w każdym wyprodukowanym przez nas narzędziu i przyrządzie pomiarowym. Nasza oferta obejmuje szeroki zakres usług w zakresie obróbki skrawaniem, gdzie wykorzystujemy najnowsze technologie maszyn i urządzeń, aby sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających projektów.

Choć nie podzieliliśmy się dotąd naszą historią ani nie zdefiniowaliśmy misji i wartości w tradycyjny sposób, nasze codzienne działania są najlepszym świadectwem naszego zaangażowania w doskonałość i innowacyjność. Nasze produkty są wynikiem połączenia rzemiosła, precyzji i zaawansowanej technologii, co pozwala nam na tworzenie rozwiązań na miarę potrzeb naszych klientów.

Zrozumienie i zaspokojenie potrzeb naszych klientów leży u podstaw naszej działalności. Każdego dnia dążymy do tego, aby nasze usługi były synonimem niezawodności i wysokiej jakości. Jesteśmy dumni z tego, co robimy, i jesteśmy przekonani, że nasze produkty mówią same za siebie.

W KALETKA-DURAJ s.c. każde zlecenie jest dla nas wyzwaniem, które podchodzimy z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Jesteśmy tu, aby służyć naszym klientom i wspierać ich w realizacji ich projektów, dostarczając narzędzia i usługi, które przekraczają oczekiwania.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy. Razem możemy stworzyć coś wyjątkowego.

KALETKA-DURAJ s.c. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy KALETKA-DURAJ s.c.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca KALETKA-DURAJ s.c.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa KALETKA-DURAJ s.c.

Siedziba główna

KALETKA-DURAJ s.c. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca KALETKA-DURAJ s.c. - oferty archiwalne

  • Pracownik biurowy ds. zakupów/zaopatrzenia

    • Jasienica
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Poszukujemy osobę na stanowisko Pracownik biurowy ds. zakupów/zaopatrzenia.

      Mile widziana Pani.

      Zakres obowiązków

      1. Przygotowywanie zestawień zapotrzebowania materiałów pośrednich i bezpośrednich do produkcji.

      2. Zamawianie w/w materiałów i rozporządzanie nimi w magazynie.

      3. Przygotowywanie gotowej dokumentacji rysunkowej na produkcję.

      Wymagania

      • Znajomość MS Windows
      • Znajomość MS Office
      • Dobra organizacja miejsca pracy
      • Dyscyplina
      • Dokładność i sumienność
      • Znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym

      Oferujemy

      • Umowę o pracę na pełny etat (po okresie próbnym)
      • Praca w systemie 1-zmianowym
      • Możliwość rozwoju i doskonalenia się w dziedzinie pracy
      • Pracę w zintegrowanym zespole
      • Praca w rozwijającej się firmie

Pracodawcy w Jasienicy