Twoje wsparcie w rekrutacji

Valeo

ETAP 

   

  Aplikacja

Zapraszamy do odwiedzenia zakładki “Kariera” na naszej stronie www.valeo.com, na której znajdują się wszystkie aktualnie prowadzone procesy rekrutacyjne. Po wybraniu Polski na interaktywnej mapie, Kandydat może szybko i sprawnie przesłać swoją aplikację.

ETAP 

 

Selekcja

Kolejnym etapem procesu jest weryfikacja aplikacji Kandydatów. Po wstępnej selekcji pracownicy Działu Rekrutacji skontaktują się telefonicznie z wybranymi Kandydatami.

 

ETAP

 

Rozmowa telefoniczna

Po pozytywnym rozpatrzeniu kandydatury, Dział Rekrutacji skontaktuje się z Kandydatem w celu przeprowadzenia ok. 20-minutowej rozmowy. Kontakt telefoniczny umożliwi nam lepsze poznanie Kandydata oraz dokładniejszą weryfikację kompetencji, również językowych. Dodatkowo podczas rozmowy przedstawimy zakres obowiązków związany z danym stanowiskiem.

 

ETAP 

 

Spotkanie z Przełożonym oraz Pracownikiem Działu HR

Pomyślny finał telefonicznej rozmowy kwalifikacyjnej wiąże się z zaproszeniem Kandydata na spotkanie z Managerami z danego Działu oraz z przedstawicielem Działu HR. Rozmowa kwalifikacyjna w jednym z Zakładów Valeo umożliwi Kandydatowi bezpośrednie spotkanie z potencjalnym przełożonym, które pozwoli na zdobycie dodatkowych informacji o stanowisku. W przypadku stanowisk do Działów Technicznych, Kandydat może zostać poproszony o wykonanie zadań związanych z umiejętnościami praktycznymi.

 

ETAP 

 

Decyzja i informacja zwrotna

Po rozmowie kwalifikacyjnej w Zakładzie Valeo Kandydat otrzyma od Nas informację zwrotną dotyczącą ostatecznej decyzji związanej z rekrutacją. W przypadku pozytywnej decyzji, Pracownik Działu HR kontaktuje się bezpośrednio z Kandydatem w celu złożenia oferty.

 

Zakład Produkcji i Regeneracji Systemów Napędowych (Valeo Electric and Electronic Systems)
ul. Bestwińska 2143-500 Czechowice-Dziedzice
śląskie, Polska


Zakład Produkcji Systemów Oświetlenia (Valeo Lighting Systems)

ul. Europejska 5032-500 Chrzanów małopolskie, Polska


Zakład Produkcji Systemów Chłodzenia Silnika (Valeo Thermal Systems)

ul. Przemysłowa 332-050 Skawina małopolskie, Polska


Zakład Produkcji Wycieraczek (Valeo Wiper Systems)

ul. Przemysłowa 332-050 Skawina małopolskie, Polska


Centrum Usług Wspólnych (Valeo Holding Group Shared Service Center)

ul. Przemysłowa 332-050 Skawina małopolskie, Polska


Valeo Service Eastern Europe Sp. z o.o.
ul. Marynarska 1502-674 Warszawa mazowieckie, Polska