Auto-Alex

Czy to Twoja firma?

Auto-Alex praca

Bielsko-Biała

Firma Auto-Alex istnieje na rynku motoryzacyjnym już ponad 30 lat. Specjalizuje sie w kompleksowych naprawach samochodów marki Fiat w zakresie napraw mechanicznych gwarancyjnych oraz pogwarancyjnych, jak i również w naprawach pogwarancyjnych innych marek. Firma posiada własną Stację Kontroli Pojazdów. Od lat współpracuje z największymi firmami ubezpieczeniowymi w zakresie likwidacji szkód, posiada własną lakiernię i blacharnie, dzięki czemu naprawy przebiegają nsprawnie i fachowo.

Auto-Alex najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy Auto-Alex

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Auto-Alex

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Auto-Alex

Siedziba główna

Praca Auto-Alex - oferty archiwalne

  • Blacharz Samochodowy do Autoryzowanego Serwisu Fiat i Fiat Professional

    Auto-Alex
    • Bielsko-Biała
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • W związku z dynamicznym rozwojem firma AUTO-ALEX Autoryzowany Serwis Fiat i Fiat Professional poszukuje pracownika na stanowisko BLACHARZ SAMOCHODOWY.

      Zakres obowiązków

      • naprawa pojazdów w sposób zapewniający wysoką jakość
      • przestrzeganie prawidłowej technologii napraw
      • samodzielne rozbrajanie i uzbrajanie podzespołów blacharskich, -mechanicznych w naprawie blacharsko-lakierniczej pojazdu
      • praca w pełnym wymiarze godzinowym na umowę o pracę
      • dbałość o stanowisko pracy i powierzone narzędzia

      Wymagania

      • praktyczna znajomość zagadnień technicznych związanych z pojazdami
      • zaangażowanie i dobra organizacja pracy
      • dbałość o wysoką jakość wykonywanej pracy
      • samodzielność
      • doświadczenie zawodowe na podobnym / analogicznym stanowisku
      • możliwość przyuczenia

      Oferujemy

      • umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
      • możliwość rozwoju zawodowego
      • profesjonalne szkolenia Toyoty
      • atrakcyjne wynagrodzenie (uzależnione od zaangażowania i osiąganych wyników)
      • stabilne zatrudnienie

Pracodawcy w Bielsku-Białej