Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 32866        SUBSKRYBUJE: 7812

ITECH s.c. Pracodawca
Oferty pracy ITECH s.c.

Od 2005 r. firma iTECH z siedzibą w Bielsku-Białej, dostarcza kompleksowe rozwiązania informatyczne dla małych i średnich przedsiębiorstw.

 

Oferujemy pełen outsourcing IT dla przedsiębiorstw, które nie potrzebują lub nie chcą zatrudniać w pełnym wymiarze personelu IT, konsultacje i porady specjalistyczne dla istniejących działów informatycznych.

 

Jesteśmy ekspertami w systemach operacyjnych Microsoft i Linux, budowie sieci, zarządzaniu i zabezpieczaniu infrastruktury informatycznej.

 

Nasza wiedza oraz doświadczenie pozwala nam dobierać najlepsze i najbardziej efektywne kosztowo rozwiązania w bardzo szerokim spektrum technologii informatycznych.

 

Nie mają dla nas tajemnic zarówno sieciowe rozwiązania światowych liderów jak Hewlett-Packard Enterprise/Aruba, StormShield czy Fortinet, serwerowe Hewlett-Packard Enterprise, DELL, wirtualizacyjne czy chmurowe - oddajemy naszą wiedzę do dyspozycji naszych klientów.

 

Oferujemy nasze usługi zarówno na miejscu jak i usługi zdalnego zarządzania i pomocy.

 

Naszą misją jest dostarczanie aktywnego wsparcia, elastycznych rozwiązań i usług najwyższej jakości, a wszystko to za rozsądną cenę.

 

Oferty pracy

aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Ta firma zamieszczała także ogłoszenia (archiwum):

Administrator systemów IT
administrator
praca stała
administrator IT, konsultant IT, informatyk
informatyk
praca stała
Serwisant kas fiskalnych
serwisant
praca stała
Młodszy administrator systemów IT
administrator
praca stała