Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - MOTO GABRA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Moto Gabra działa z sukcesami na małopolskim i śląskim rynku motoryzacyjnym od 1999 roku.

 

Od samego początku działalności firmy, skupiamy się na jak najlepszej obsłudze klientów, a ich zadowolenie jest naszym głównym celem.

 

Nasze siedziby mieszczą się w nowoczesnych i dobrze wyposażonych obiektach w Krakowie i Bielsku-Białej. Salon marki SEAT mieści się przy ulicy Wielickiej 87a w Krakowie, natomiast nowe i rozbudowane centrum serwisowe przy ulicy Dekerta 44. Salon KIA natomiast mieści się w Bielsku-Białej przy ulicy Warszawskiej 154.  W obu salonach, zarówno w Krakowie, jak i w Bielsku-Białej mieszczą się centra likwidacji szkód komunikacyjnych oraz napraw blacharsko-lakierniczych.

 

Dla wygody odwiedzających nas klientów przygotowaliśmy nowoczesne biura obsługi wraz z poczekalniami. Nasze zaplecze stanowi profesjonalny kompleks handlowo-usługowy z magazynem oryginalnych części zamiennych do samochodów SEAT i KIA. Dzięki temu możemy świadczyć nasze usługi sprawnie i skracać czas oczekiwania do minimum.

 

Z myślą o najwyższej jakości usług, nasz wysoko wykwalifikowany personel chętnie służy pomocą w zakresie oferowanych usług motoryzacyjnych, a także finansowania zakupu samochodów marki SEAT i KIA, ubezpieczenia i likwidacji szkód komunikacyjnych. Zapewniamy profesjonalną obsługę klientów indywidualnych i flotowych.

 

Do naszych specjalności należą również naprawy samochodów marek Land Rover,  Range Rover i Jaguar. W poprzednich latach byliśmy autoryzowanym przedstawicielem tych marek, natomiast obecnie prowadzimy niezależny serwis.

Oferty pracy MOTO GABRA SP. Z O.O.

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Adres

ul. Jana Dekerta 44
30-703 Kraków
województwo małopolskie
powiat Kraków
gmina Kraków-Podgórze

Dodatkowe informacje

NIP: 6780026193
REGON: 003871379
KRS: 0000017413

Dyrektor generalny

Marek Wojciech Filipowicz
Data wpisu do Rejestru Przedsiębiorców: 05-06-2001
Źródło: GUS, KRS