Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 21560        SUBSKRYBUJE: 6954

MOTO GABRA SP.Z O.O. Pracodawca
Oferty pracy MOTO GABRA SP.Z O.O.

Moto Gabra działa z sukcesami na małopolskim i śląskim rynku motoryzacyjnym od 1999 roku.

 

Od samego początku działalności firmy, skupiamy się na jak najlepszej obsłudze klientów, a ich zadowolenie jest naszym głównym celem.

 

Nasze siedziby mieszczą się w nowoczesnych i dobrze wyposażonych obiektach w Krakowie i Bielsku-Białej. Salon marki SEAT mieści się przy ulicy Wielickiej 87a w Krakowie, natomiast nowe i rozbudowane centrum serwisowe przy ulicy Dekerta 44. Salon KIA natomiast mieści się w Bielsku-Białej przy ulicy Warszawskiej 154.  W obu salonach, zarówno w Krakowie, jak i w Bielsku-Białej mieszczą się centra likwidacji szkód komunikacyjnych oraz napraw blacharsko-lakierniczych.

 

Dla wygody odwiedzających nas klientów przygotowaliśmy nowoczesne biura obsługi wraz z poczekalniami. Nasze zaplecze stanowi profesjonalny kompleks handlowo-usługowy z magazynem oryginalnych części zamiennych do samochodów SEAT i KIA. Dzięki temu możemy świadczyć nasze usługi sprawnie i skracać czas oczekiwania do minimum.

 

Z myślą o najwyższej jakości usług, nasz wysoko wykwalifikowany personel chętnie służy pomocą w zakresie oferowanych usług motoryzacyjnych, a także finansowania zakupu samochodów marki SEAT i KIA, ubezpieczenia i likwidacji szkód komunikacyjnych. Zapewniamy profesjonalną obsługę klientów indywidualnych i flotowych.

 

Oferty pracy

aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Ta firma zamieszczała także ogłoszenia (archiwum):

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Nowych
sprzedawca
praca stała
Elektromechanik samochodowy
mechanik
praca stała
Doradca ds. serwisu mechanicznego
doradca
praca stała
Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Nowych
handlowiec
praca stała
DORADCA SERWISOWY
doradca
praca stała
Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Nowych
handlowiec
praca stała