Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - AKADEMIA TAŃCA FILAN Anna Filipczyk

          Akademia Tańca Filan w Bielsku-Białej ma swoją siedzibę w centrum miasta przy ulicy Stojałowskiego 44 na pierwszym piętrze pawilonu handlowo-usługowego. Posiadamy profesjonalnie przygotowaną klimatyzowaną salę taneczną o pow. 115 m2 z lustrami i dębowym parkietem oraz zaplecze – szatnie damską i męską, recepcję w formie kawiarenki, sanitariat.

          Oferta akademii jest bardzo wszechstronna i każdy może znaleźć tutaj coś dla siebie. Proponujemy zajęcia dla par np: taniec towarzyski, Party Dance – disco samba, discofox, salsa, kurs tańca dla narzeczonych, studniówkowe kursy tańca, tango argentino, dla pań solo np.: taniec - zajęcia latin fever, sexy dance, show dance, taniec orientalny; fitness – Power Yoga/Bodyart, Power Energy Workout, Healthy Trening, dla młodzieży i dorosłych street&stage np.: jazz, hip-hop, cheerleaders, dancehall, dla dzieci np.: balet, zabawa z tańcem, cheerleaders, hip-hop, street&stage mix. Wszystkie zajęcia w naszej szkole są prowadzone przez życzliwych, wykwalifikowanych instruktorów, którzy posiadają zarówno bogate doświadczenie taneczne jak i pedagogiczne oraz na bieżąco podnoszą swoje umiejętności.

          Wyjątkową propozycję kierujemy do uczestników kursów tańca w parach, a w szczególności kursów tańca towarzyskiego. Zapraszamy na imprezy i wieczorki taneczne organizowane wyłącznie dla klientów naszej szkoły. Bardzo istotne jest, aby wykorzystywać nabyte umiejętności jak najczęściej, nie tylko w trakcie kursu, ale także spotykając się towarzysko z uczestnikami innych grup.

          Specjalną ofertę kierujemy także do par, które w niedługim czasie planują swój ślub. Proponujemy grupowe kursy tańca dla narzeczonych, których program został specjalnie dostosowany w taki sposób by w krótkim czasie nauczyć się tego, co najpotrzebniejsze i co pozwoli swobodnie pobawić się na własnym weselu. Oprócz tego w ramach lekcji indywidualnych oferujemy kompleksowe, profesjonalne przygotowanie do pierwszego weselnego tańca (w skład oferty wchodzą: dobór muzyki z bazy utworów instruktora, profesjonalna konwersja utworów audio – przygotowanie składanek, zmiana tempa i elementów ścieżek utworów, przygotowanie choreografii o charakterze i poziomie dostosowanym do potrzeb i preferencji klienta). Zachęcamy do skorzystania również z oferty akademii w aspekcie organizacji wieczorów panieńskich. 

          Osobna propozycję kierujemy do osób solo – singli, które chciałyby wziąć udział w kursach tańca dla par. Istnieje możliwość zgłoszenia się w naszej bazie danych, co umożliwi nam dobór odpowiedniego partnera lub partnerki i ułatwi tym osobom udział w imprezach tanecznych organizowanych przez szkołę.

          Specjalne propozycje zajęć kierujemy także w stronę młodzieży przygotowującej się do balu studniówkowego, firm, osób dysponujących wolnym czasem w godzinach porannych. Zapraszamy także wszystkich chętnych na obozy taneczne i wczasy z tańcem.

Oferty pracy Filan

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Adres

ul. ks. Stanisława Stojałowskiego 44
43-300 Bielsko-Biała
województwo śląskie
powiat Bielsko-Biała
gmina Bielsko-Biała

Dodatkowe informacje

NIP: 5472044125
REGON: 241885227
Źródło: GUS

Archiwalne ogłoszenia

instruktor tańca
inny
Bielsko-Biała
praca dodatkowa