Hotel & Apartments Ventus Rosa

Hotel & Apartments Ventus Rosa to klimatyczny boutiq’owy hotel mieszczący się w zabytkowej kamienicy usytuowanej w pobliżu XVII wiecznego Rynku w centrum Bielska-Białej.

Hotel & Apartments Ventus Rosa najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna obsługa klienta / call center

Oferty pracy Hotel & Apartments Ventus Rosa

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Hotel & Apartments Ventus Rosa

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Hotel & Apartments Ventus Rosa

Siedziba główna

Hotel & Apartments Ventus Rosa poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Dane firmowe i kontaktowe - Hotel & Apartments Ventus Rosa

Pełna nazwa
KAMIENICE CZYNSZOWE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Adres rejestrowy
ul. Biskupia 12/10 31-144 Kraków
NIP
6762290086
REGON
120016590
KRS
0000458471
Forma prawna
spółka komandytowa
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
16.04.2013
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Opinie o firmie Hotel & Apartments Ventus Rosa

4.5

Na podstawie 415 ocen z Google.

Anna Łyżwa

Anna Łyżwa

"Bardzo przyjemny hotel. Gdy dotarliśmy faktycznie było w nim trochę chłodno, ale po podkręceniu termostatu zrobiło się bardzo przyjemnie. A ponadto dostaliśmy grzejniczek do zagrania pokoju od razu. Sam pokój nie za duży (na zdjęciach wyglądają na większe), ale w zupełności wystarczający. Wystrój przyjemnie się prezentował. W drewnie. Z malutkim aneksem kuchennym w których były wszystkie potrzebne sprzęty. Udało się przygotować wigilię więc chyba nie ma tak źle ;) Chociaż większy obiad do samodzielnego przyrządzenia mógłby być problemem. Nie ma baltu roboczego, a stolik był stosunkowo niewielki. Łazienka przyjemna. W naszym przypadku z prysznicem. Woda ciepła. Mały minusik za brak pojemnika na mydło - trzeba było je trzymać na umywalce gdy nie miało się nic swojego jak w naszym przypadku. Wygłuszenie nie było bynajmniej najgorsze. Faktycznie w pobliżu słychać dzwony kościelne, ale to chyba siłą rzeczy tak będzie. Prywatnie mieszkam dalej od kościoła i też słychać dzwony. Pozostałych gości nie było za bardzo słychać, może minimalnie że faktycznie gdzieś są. Śniadania oferowane przez hotel smaczne. Duży, chociaż raczej podstawowy wybór. Ogromny plus za plaster miodu - super i smaczny :D Lokalizacja hotelu ma swoje plusy i minusy. Blisko rynku, na którym przyjemne i smaczne restauracje i kawiarnie. Blisko do kościoła (przydatne w święta), całkiem blisko na dworzec. Niestety mieliśmy pecha trafić na całonocna imprezę na rynku, która już faktycznie było słychać i to bardzo! Nie dało się porządnie spać. Ale to niekoniecznie wina hotelu. Podsumowując: polecam. Bez większego wow, ale zdecydowanie bez narzekań. Czy cena adekwatna do oferty - to już każdy ocenić musi sam."

miesiąc temu

Anna Domagała

"Lokalizacja blisko rynku to plus i minus. Z jednej strony wszędzie blisko. Z drugiej natomiast całą noc słychać wszystko co się dzieje na zewnątrz. Blisko są dwa lokale czynne bardzo długo i krótko mówiąc do 3 rano nie idzie zasnąć. Może w tygodniu jest inaczej. Właściciel powinien pomyśleć o wyciszeniu. Pokój wyposażone w łóżko, biurko i szafę. Łazienka spora, ale zimna. Na tak dużą powierzchnię znalazł się tylko mały kaloryfer :( Na plus aneksik kuchenny oraz żelazko. W pokoju niewygodne schody. Nie wiem po co w ogóle tam są. Po ciemku może dojść do wypadku. Widok na starą, opuszczoną kamienicę i wspomniany wcześniej jeden z lokali. Obsługa bardzo miła i sympatyczna. Dużym problemem jest kiepski zasięg sieci komórkowych. Niestety wifi też praktycznie nie działa."

2 tygodnie temu

Agata i Michal Sękal

"Doskonale urządzony i wyposażony pokój. Dobre, różnorodne śniadanie. Lokalizacja dwa kroki od rynku. Obsługa bardzo miła i profesjonalna."

tydzień temu

Людмила Кравченко

"Hotel super. Śmiało zasługuje na 5 gwiazd. W nomerze było czysto, ciepło i przytulnie. Oprócz tego nowoczesny sprzęt, bardzo zdziwił sejf. Miła obsługa, centrum miasta, wszystko w bliskiej dostępności. Bardzo mi się spodobał. Gorąco polecam. Mam nadzieję jeszcze wrócę tam kiedyś 😊"

3 tygodnie temu

RaV Panufnik

"Bardzo czysto i przytulnie. Smaczne śniadanie z dużym wyborem potraw. Polecam. Dodatkowo dostałem przy wymeldowaniu voucher zniżkowy na kolejny raz."

2 miesiące temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 31.01.2024

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kraków
  2. Warszawa
  3. Wrocław
  4. Bielsko-Biała
  5. Bydgoszcz
  6. Katowice
  7. Czechowice-Dziedzice

Data aktualizacji: 01.03.2024

Praca Hotel & Apartments Ventus Rosa - oferty archiwalne

  • Pokojowa / Pracownik służby pięter

    • Bielsko-Biała
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      • utrzymanie porządku w pokojach hotelowych, korytarzach oraz pomieszczeniach wspólnych znajdujących się na terenie hotelu, zgodnie z wymogami i standardami obiektu.

      Wymagania

      • dokładności i dobrej organizacji pracy
      • umiejętności pracy w zespole
      • gotowości i braku przeciwwskazań do pracy fizycznej
      • minimum podstawowej znajomości języka angielskiego
      • dyspozycyjność

      Oferujemy

      • pracę w młodym, dynamicznym zespole
      • umowę o pracę
  • Recepcjonistka / Recepcjonista

      • zagwarantowanie prawidłowego przebiegu pobytu klienta w hotelu
      • kompleksowe informowanie o warunkach pobytu, niezbędnych formalnościach, usługach dodatkowych świadczonych przez hotel
      • obsługa kasy

      Wymagania

      • znajomość branży hotelarskiej w stopniu min. podstawowym
      • dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i w piśmie)
      • dyspozycyjność - gotowość do pracy w systemie zmianowym, weekendy, Święta
      • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
      • samodzielność, stanowczość i umiejętność dobrej organizacji pracy
      • umiejętności nawiązywania kontaktów z ludźmi
      • wysoki poziom kultury osobistej
      • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

        Oferujemy

        • miłą atmosferę
        • pracę w zgranym zespole

    Pracodawcy w Krakowie