Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - STOLPROF SPÓŁKA CYWILNA DAWID MLECZKO, ANNA MLECZKO

STOLPROF

W związku z rozwojem firmy i parku maszynowego, do naszego kilkunastoosobowego zespołu szukamy doświadczonej osoby do pracy przy produkcji aluminiowych drzwi i okien.

Oferujemy stałe zatrudnienie na umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie, pracę w zgranym, stabilnym zespole.

Oferty pracy Stolprof s.c. Dawid Mleczko, Anna Mleczko

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Archiwalne ogłoszenia

Monter stolarki aluminiowej
Zawód: technik   |  Rodzaj: umowa o pracę
Bielsko-Biała
Szczegóły

MONTER STOLARKI ALUMINIOWEJ

Zapraszam do kontaktu tel. 519570005, e-mail: t.szopa@stolprof.pl

Zakres obowiązków
  • informacje: tel. 519570005 // t.szopa@stolprof.pl
Wymagania

Adres

ul. Relaksowa 15
43-382 Bielsko-Biała
województwo śląskie
powiat Bielsko-Biała
gmina Bielsko-Biała

Dodatkowe informacje

NIP: 5472143614
REGON: 242996791