Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - LIZARD MEDIA Justyna Owczarz-Bilińska

<p" color:="" rgb(34,="" 34,="" 34);="" font-family:="" 'segoe="" ui="" light',="" optima,="" segoe,="" candara,="" calibri,="" arial,="" sans-serif;="" font-size:="" 18px;="" line-height:="" 26px;="" text-align:="" center;">Kluczowe obszary działania Lizard Media to szeroko rozumiane eCommerce, serwisy i dedykowane aplikacje internetowe, e-mail marketing, rozwiązania mobilne w ramach marki Lizard Mobile, a także kompleksowe strategie i obsługa interaktywna. W swojej codziennej pracy kładziemy nacisk na zwrot z inwestycji. Oferujemy tylko rozwiązania dopasowane do potrzeb Klienta.
<p" color:="" rgb(34,="" 34,="" 34);="" font-family:="" 'segoe="" ui="" light',="" optima,="" segoe,="" candara,="" calibri,="" arial,="" sans-serif;="" font-size:="" 18px;="" line-height:="" 26px;="" text-align:="" center;">

W zespole pracują projektanci, programiści, testerzy. Specjalizujemy się nie tylko w technologii, ale również w dostarczaniu dopracowanych projektów - od analizy, poprzez prototypy, skończywszy na grafice. Użyteczność i analiza potrzeb użytkownika docelowego to fundament naszej codziennej pracy.

Oferty pracy Lizard Media | agencja kreatywna

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Adres

ul. Józefa Piłsudskiego 48
43-300 Bielsko-Biała
województwo śląskie
powiat Bielsko-Biała
gmina Bielsko-Biała

Dodatkowe informacje

NIP: 9372525152
REGON: 241196947
Źródło: GUS

Archiwalne ogłoszenia

Programista PHP
informatyk
Bielsko-Biała
praca stała