Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - ASPAMET SIUTA ANDRZEJ

ASPAMET to firma inżynieryjna i produkcyjna z dwudziestoletnim doświadczeniem działająca w branży odlewniczej oraz zajmująca się produkcją i sprzedażą urządzeń ochrony środowiska. 

Zakład Odlewniczy wykorzystuje technologię, pozwalającą wykonywać wysokiej jakości odlewy z żeliwa szarego, sferoidalnego i stopowego, a także odlewów staliwnych ze staliw stopowych i niestopowych. Odlewy te są stosowane w produkcji pomp do wody i ścieków, mieszadeł zatapialnych i pionowych, dmuchaw powietrznych oraz wielu innych maszyn i urządzeń używanych w przemyśle spożywczym, chemicznym lub cementowym.

Zakład Urządzeń Ochrony Środowiska, mieszczący się w Mazańcowicach pod Bielsko-Białą, zajmuje się wytwarzaniem mieszadeł zanurzalnych i pionowych różnego typu i o różnych zastosowaniach. Nasze mieszadła zatapialne, wyposażone w śmigła laminatowe i nierdzewne, mogą pracować nie tylko w oczyszczalniach ścieków, lecz także w różnego typu aplikacjach w rolnictwie, przemyśle chemicznym, spożywczym czy energetyce. Do ich produkcji stosujemy odlewy z żeliwa szarego oraz odlewy staliwne ze staliwa nierdzewnego i kwasoodpornego.

Oferty pracy Aspamet

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Adres

ul. Przemysłowa 4E
32-600 Rajsko
województwo małopolskie
powiat oświęcimski
gmina Oświęcim

Dodatkowe informacje

NIP: 5490008631
REGON: 070556154
Źródło: GUS

Archiwalne ogłoszenia

Inżynier produktu, specjalista ds.marketingu
inżynier
Bielsko-Biała
praca stała