Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - MEBLE OGRODOWE Władysław Waligóra

Firma „Meble Ogrodowe Waligóra” jest nowoczesnym, dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem z długoletnim doświadczeniem. Zajmujemy się produkcją mebli i kompletów ogrodowych drewnianych, z drewna sosnowego i świerkowego.
Produkujemy: altany ogrodowe, zabudowy, huśtawki, place zabaw, pergole, studnie, komplety ogrodowe drewniane, krzesła, stoły, karmniki, budy dla psów i wiele innych. Wykonujemy także meble ogrodowe na indywidualne zamówienie.
Potrzeby każdego klienta są dla nas priorytetem, ponieważ bierzemy pełną odpowiedzialność za każdy wykonany przez nas produkt, również taki, z którym nie poradziłaby sobie inna firma.
Meble przez nas wykonane wyróżniają się pod względem jakości. Każdy element, z którego będzie składał się późniejszy wyrób malowany jest osobno impregnatami i farbami najwyższej jakości. Spowalnia to późniejsze procesy gnilne i pozwala cieszyć się pięknem mebli na dłużej.
Warto również zauważyć, iż nie prowadzimy produkcji masowej. Każdy artykuł wykonywany jest indywidualnie. Dzięki temu pojedynczy mebel tworzony jest z wielką precyzją i zaangażowaniem.

Oferty pracy Meble Ogrodowe Waligóra

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Adres

ul. Przecznia 51
43-340 Kozy
województwo śląskie
powiat bielski
gmina Kozy

Dodatkowe informacje

NIP: 9371016365
REGON: 070372661
Źródło: GUS

Archiwalne ogłoszenia

stolarz/pomocnik stolarza
stolarz
Kozy
umowa o dzieło