Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - Kamil Kubica

Praca 30+ Jako Doradca Finansowy

Nie wymagamy doświadczenia w branży finansowej ani handlowej.

Stawiane zadania:

  • aktywna sprzedaż produktów finansowych
  • pozyskiwanie i profesjonalna obsługa klienta w zakresie świadczonych usług
  • doradztwo w zakresie oferowanych usług
  • udział w akcjach marketingowych
  • sporządzanie dokumentacji w zakresie świadczonych usług
  • kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy

Oczekujemy:

  • entuzjazmu w realizacji powierzonych zadań
  • wiek min. 28 lat, preferowany wiek pow. 30.
  • silnej, wewnętrznej motywacji na osiąganie wyznaczonych celów
  • umiejętności budowania i podtrzymywania długotrwałych relacji z klientami
  • efektywnej organizacji czasu pracy i systematyczności w działaniu
  • znajomości pakietu MS Office
  • Prawo Jazdy kat. B
  • Własny samochód będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie
  • atrakcyjne wynagrodzenie, zależne od indywidualnych wyników pracy
  • kompleksowe szkolenie przygotowujące do pracy
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Narzędzia potrzebne do pracy (m.in. telefon, komputer, wizytówki, pomoc w organizowaniu kalendarza przez telesekretarkę, umawianie spotkań dla doradcy przez wewnętrzne CallCenter)
  • Zaplecze biurowe (m.in. ksero, fax, skaner, dostęp do Internetu, komputery.)

Dodatkowo:

· Ubezpieczenie zdrowia i życia

· Partnerski program emerytalny

· Zniżki na samochód, podróże, elektronikę

· Prywatna opieka zdrowotna

C.V. ze zdjęciem prosimy przesyłaćna e-mail

Prosimy o umieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawa z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych
(DZ. U. z 2002 r., Nr 101, Poz. 926 ze zm.)”.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Oferty pracy Firma Finansowa

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Adres

województwo
powiat
gmina

Dodatkowe informacje

NIP: 5532489352
REGON: 243235143
Źródło: GUS