Timson

Czy to Twoja firma?

Timson praca

Bielsko-Biała

Jesteśmy Timson Bielsko-Biała – Twoim zaufanym partnerem w dziedzinie usług detektywistycznych. Nasza siedziba mieści się w sercu malowniczego Bielska-Białej, gdzie z pasją i zaangażowaniem podchodzimy do każdego zlecenia. Choć nie możemy podzielić się z Tobą naszą historią czy misją, to możemy zapewnić, że nasze doświadczenie i profesjonalizm pracowników to fundament, na którym budujemy relacje z naszymi klientami.

Nasze usługi są skrojone na miarę Twoich potrzeb. Zawsze staramy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom tych, którzy do nas przychodzą – czy to w kwestiach indywidualnych, czy biznesowych. Rozumiemy, jak ważna jest dyskrecja i dokładność w branży detektywistycznej, dlatego możesz być pewien, że z nami Twoje sprawy pozostaną w dobrych rękach.

Chociaż nie dysponujemy informacjami na temat naszej pozycji rynkowej czy konkurencyjnych przewag, to nasze zaangażowanie w każde zadanie i dążenie do doskonałości są niezachwiane. Jesteśmy tu, by służyć pomocą i dostarczać rozwiązania, które spełnią Twoje oczekiwania. Z przyjemnością udzielimy Ci szczegółowych informacji na temat naszych usług – wystarczy się z nami skontaktować.

Zapraszamy do współpracy z Timson Bielsko-Biała, gdzie profesjonalizm łączy się z osobistym podejściem do każdego klienta. Jesteśmy tutaj, by Ci pomóc, odpowiadając na każde wyzwanie z zakresu detektywistyki.

Timson najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center

Oferty pracy Timson

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Timson

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Timson

Siedziba główna

Praca Timson - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. obsługi klienta CZESKI / SŁOWACKI

    Timson
    • Bielsko-Biała
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • SILLA to marka oferująca produkty z branży armatury łazienkowej oraz wyposażenia wnętrz, działająca głównie w kanale e-commerce.

      Obecnie, z uwagi na rozwój struktur handlowych poszukujemy samodzielnych i zmotywowanych kandydatów na stanowisko Specjalista ds. obsługi klientów i zamówień na rynek Czeski, Słowacki.

      Miejsce Pracy:
      Wyzwolenia 477, 43-344 Bielsko-Biała (Hałcnów)

      Zakres obowiązków

      Do Twoich zadań należeć będzie:

      • Bieżący kontakt mailowy i telefoniczny z Klientami (odpowiadanie na pytania, wyjaśnianie wątpliwości, aktywne poszukiwanie rozwiązań),
      • Obsługa sklepu internetowego (obsługa zamówień, dodawanie nowych produktów, modyfikacja produktów) oraz marketplace.

      Wymagania

      Czego będziemy od Ciebie wymagać?

      • Znajomość języka czeskiego - warunek konieczny,
      • Znajomość języka słowackiego - mile widziany,
      • Wysokiej kultury osobistej, samodzielność w działaniu i myśleniu,
      • Zdolności komunikacyjnej oraz łatwości w nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji z wymagającym Klientem,
      • Umiejętności rozwiązywania problemów,
      • Mile widziane doświadczenie w telefonicznej lub bezpośredniej obsłudze Klienta.

      Oferujemy

      • Czego możesz oczekiwać od nas?
      • Stabilnego zatrudnienia, na podstawie umowy o pracę,
      • Atrakcyjnego wynagrodzenia oraz systemu motywacyjnego,
      • Przyjazną atmosferę w pracy.

Pracodawcy w Bielsku-Białej