SEWS-CABIND POLAND
SEWS-CABIND POLAND rozwija się od wielu lat i tworzy nowe miejsca pracy na lokalnym rynku.

Najczęściej poszukujemy pracowników na niżej wymienione stanowiska:

OFERTA PRACY I WARUNKI ZATRUDNIENIA:

  • Zatrudniamy na podstawie umów o pracę na stanowiska produkcyjne i specjalistyczne;
  • Proponujemy staże i umowy zlecenia dla studentów;
  • Na stanowiskach produkcyjnych i pomocniczych zapewniamy przyuczenie;
  • Na każdym stanowisku istnieje możliwość rozwoju osobistego oraz szkoleń podnoszących kwalifikacje.

Monter wiązek przewodów

Opis stanowiska:

  • Praca fizyczna na produkcji;
  • Praca w systemie trzyzmianowym.

Wymagania:

  • Zręczność i zdolności manualne;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Dyspozycyjność, solidność.

rekrutacja@sews-cabind.it

Magazynier

  • Załadunek, rozładunek towaru;
  • Realizacja zamówień Kanban;
  • Kontrola stanów magazynowych;
  • Przygotowywanie towarów zgodnie z zamówieniami.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie;
  • Znajomość obsługi komputera;
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych.

Elektromechanik

  • Obsługa i naprawa linii elektrycznych, urządzeń mechanicznych;
  • Rozpoznawanie i interpretowanie zaistniałych zjawisk i praw z zakresu elektrotechniki, elektroniki i mechaniki;
  • Zapewnienie bezpieczeństwa oprzyrządowania według wymagań i standardów;
  • Monitorowanie stanu oprzyrządowania i warunków użytkowania w celu zapewnienia jego właściwego funkcjonowania;

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie w zawodzie elektromechanik lub elektronik;
  • Uprawnienia SEP typu E;
  • Dyspozycyjność, zaangażowanie.