TTi Spółka Cywilna

Czy to Twoja firma?

TTi s.c. praca

Bielsko-Biała

Jesteśmy TTi Spółka Cywilna, Twoim zaufanym partnerem w świecie nowoczesnych rozwiązań fiskalnych i sprzedażowych. Nasza siedziba znajduje się w malowniczym Bielsku-Białej, gdzie codziennie pracujemy nad tym, aby nasze produkty i usługi były synonimem innowacji i niezawodności.

Specjalizujemy się w dostarczaniu prostych kas fiskalnych, terminali płatniczych oraz zaawansowanych systemów sprzedażowych, które znajdują zastosowanie w różnorodnych sektorach rynku, takich jak handel, hotelarstwo i gastronomia. Jesteśmy dumni z tego, że nasze rozwiązania pomagają przedsiębiorcom w sprawnym i efektywnym zarządzaniu ich biznesem.

Nasza oferta obejmuje nowoczesne systemy sprzedaży, które doskonale współpracują z kasami fiskalnymi Novitus. Rozumiemy, jak ważna jest elastyczność i mobilność w dzisiejszym świecie, dlatego oferujemy unikalne technologicznie usługi chmurowe, umożliwiające zdalne zarządzanie i kontrolę nad kasami fiskalnymi serii Next, One, Link i Nano. To rozwiązanie, które daje naszym klientom spokój ducha i pewność, że ich finanse są zawsze pod dobrą opieką.

Jesteśmy także na bieżąco z najnowszymi trendami technologicznymi – nasze androidowe kasy fiskalne NOVITUS są regularnie aktualizowane, co jest dla naszych klientów całkowicie bezpłatne. To nasz sposób na zapewnienie, że zawsze korzystasz z najnowszych i najbezpieczniejszych funkcji.

W naszym portfolio znajdziesz również komputery dotykowe typu POS, w tym innowacyjną linię urządzeń ESLINE S2, które są nie tylko wydajne, ale i elegancko zaprojektowane, pasujące do każdego wnętrza.

W TTi Spółka Cywilna zawsze stawiamy na rozwój i doskonalenie naszych produktów, abyś Ty mógł skupić się na rozwoju swojego biznesu. Z nami masz pewność, że Twoje transakcje są szybkie, bezpieczne i zgodne z obowiązującymi przepisami. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy już zaufali naszym rozwiązaniom. Razem możemy więcej!

TTi Spółka Cywilna najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Serwisant Bielsko-Biała
- w kategoriach zawodowych:
serwis / montaż

Oferty pracy TTi Spółka Cywilna

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca TTi Spółka Cywilna

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa TTi Spółka Cywilna

Siedziba główna

Praca TTi Spółka Cywilna - oferty archiwalne

  • Serwisant kas fiskalnych

    • Bielsko-Biała
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 3 100-4 500 zł / mies.
    • Firma o ugruntowanej pozycji na rynku poszukuje osoby na stanowisko Serwisant kas fisklanych.

      Oferujemy ciekawą i bardzo rozwojową pracę. Oprócz pozyskania standardowych umiejętności branżowych m.in. z przebytych szkoleń, masz możliwość zdobyć przy okazji niestandardową wiedzę podczas kontaktu z naszymi klientami z wielu branż.

      Do Twoich obowiązków należeć będą przede wszystkim przeglądy okresowe urządzeń fiskalnych i drobne naprawy w terenie u klienta, instalacje nowych urządzeń w tym również terminali płatniczych. Poważniejsze awarie rozwiązujemy stacjonarnie w siedzibie firmy lub w serwisie zewnętrznym producenta. Oferowana praca polega na codziennym kontakcie z naszymi klientami oraz rozwiązywaniu różnego rodzaju problemów z którymi się do nas zwracają. Zdecydowanie nie jest to praca nad lutownicą w pokoju bez okien.

      Jesteśmy zainteresowani zarówno specjalistami, jak i kandydatami z wykształceniem technicznym "do przyuczenia", szukającymi pierwszych doświadczeń zawodowych.

      Zakres obowiązków

      • instalacja urządzeń fiskalnych i terminali płatniczych u klientów
      • przeglądy i serwisowanie urządzeń fiskalnych
      • serwis komputerów*
      • przyjmowanie zgłoszeń awarii
      • sporządzanie stosownej dokumentacji
      • wystawianie faktur

      Wymagania

      • prawo jazdy kat. B
      • zdolności manualne
      • biegła znajomość obsługi komputera
      • znajomość aplikacji biurowych typu Office
      • umiejętność diagnozowania usterek
      • logiczne i analogiczne rozwiązywanie podobnych problemów
      • komunikatywność
      • odpowiedzialność, zaangażowanie w realizację powierzonych zadań
      • umiejętność budowania relacji z klientem

      Oferujemy

      • pracę w stabilnej firmie z wieloletnim doświadczeniem
      • umowę o pracę na pełen etat
      • pracę od poniedziałku do piątku w stałych godzinach
      • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy (samochód, telefon, komputer...)
      • wdrożenie i przeszkolenie
      • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycie cennych kwalifikacji
      • przyjazną atmosferę w pracy

Pracodawcy w Bielsku-Białej