Twoje wsparcie w rekrutacji

FCA Services

 

Pierwszym krokiem w procesie rekrutacji jest przesłanie do nas swojej aplikacji. Możesz to zrobić odpowiadając na konkretne ogłoszenie rekrutacyjne lub po prostu wysyłając swoje CV na rekrutacja.fca@fcagroup.com, wskazując interesujący Cię obszar.Każdą z nadesłanych aplikacji czytamy bardzo dokładnie. Spośród nadesłanych aplikacji wybieramy te, które najbardziej odpowiadają naszym potrzebom i kontaktujemy się z kandydatami drogą mailową bądź telefoniczną.

 

Kolejnym etapem rekrutacji jest wstępna rozmowa rekrutacyjna z pracownikiem działu HR. Podczas rozmowy przedstawimy Ci informacje o działalności naszej firmy, zakresie obowiązków na stanowisku na które aplikujesz oraz naszych wymaganiach. W zależności od stanowiska na które aplikujesz, na rozmowie mogą się pojawić pytania o Twoje dotychczasowe doświadczenie zawodowe, aktywność podczas studiów, znajomość języków obcych oraz krótkie zadania związane z przyszłymi obowiązkami. Zależy nam na tym, aby poznać wszystkie dobre strony kandydatów.

 

Ostatnim etapem rekrutacji jest spotkanie z bezpośrednim przełożonym. Jeżeli wynik pierwszego spotkania jest pozytywny, możesz zostać zaproszony na spotkanie z Kierownikiem Działu, do którego aplikujesz. Spotkanie z szefem ma charakter konkretnej rozmowy merytorycznej na temat oczekiwań stawianych przed kandydatem i wyzwań na danym stanowisku. Będziesz miał okazję poznać specyfikę stanowiska, dowiedzieć się jakie umiejętności i wiedza są potrzebne do tego, by w pełni realizować zadania. Jest to bardzo dobry moment na zadawanie pytań. Standardowo, drugie spotkanie jest ostatnim i po nim podejmowana jest decyzja o wyborze osoby do zatrudnienia.

 

Podjęcie finalnej decyzji bardzo ważna jest dla nas komunikacja z Kandydatami, dlatego niezależnie od wyniku rozmów otrzymasz od nas informację zwrotną po spotkaniu.
W przypadku niepowodzenia w procesie rekrutacyjnym, za Twoją zgodą, Twoja aplikacja zostanie w naszej bazie i będzie rozpatrywana w najbliższych procesach rekrutacyjnych, w których Twoje kompetencje będą zbliżone do nowych wymagań.

 

Witamy w FCA Services!

Po przedstawieniu oferty zatrudnienia wybranym kandydatom,  uzgodnieniu i zaakceptowaniu warunków, dostaniesz informacje na temat rozpoczęcia pracy w FCA Services. Już od pierwszego dnia będziesz miał okazję uczestniczyć w szkoleniach wprowadzających, jednocześnie poznając swoje miejsce pracy i przyszłych współpracowników.

FCA Services Polska Sp. z o.o.

ul. Węglowa 72, Bielsko-Biała, Polska

rekrutacja.fca@fcagroup.com