Anglojęzyczna Szkoła Podstawowa Europejczyk

Czy to Twoja firma?

Anglojęzyczna Szkoła Podstawowa Europejczyk praca

Bielsko-Biała

Naszym priorytetem jest wysoki poziom nauczania, pozostający w harmonii z naturalną ciekawością poznawczą dziecka.

Anglojęzyczna Szkoła Podstawowa Europejczyk najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Nauczyciel Bielsko-Biała
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy Anglojęzyczna Szkoła Podstawowa Europejczyk

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Anglojęzyczna Szkoła Podstawowa Europejczyk

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Anglojęzyczna Szkoła Podstawowa Europejczyk

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Pszczyna
  3. Warszawa
  4. Dziwnów
  5. Łódź
  6. Żywiec
  7. Wrocław

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Anglojęzyczna Szkoła Podstawowa Europejczyk - oferty archiwalne

  • NAUCZYCIEL GEOGRFII

    • Bielsko-Biała
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zatrudnimy nauczyciela geografii w niepełnym wymiarze ( 5h tygodniowo).

      Zakres obowiązków

      • nauczanie geografii

      Wymagania

      • przygotowanie pedagogiczne
      • ukończone studia na kierunku geografia

      Oferujemy

      • dobrze płatną pracę
      • szkolenia
  • Nauczyciel matematyki

    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      • prowadzenie zajęć matematyki zgodnie z podstawa programową,
      • udział w zebraniach oraz radach pedagogicznych,
      • prowadzenie kółek zainteresowań i konsultacji dla uczniów.

      Wymagania

      • wykształcenie wyższe kierunkowe z przygotowaniem pedagogicznym,
      • doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą,
      • kreatywne podejście do nauczania,
      • odpowiedzialność,
      • zaangażowanie i pasja w pracy z dziećmi.

      Oferujemy

      • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
      • możliwość awansu zawodowego,
      • udział w szkoleniach.
  • Nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej

      • prowadzenie zajęć w klasach 1-3 według podstawy programowej
      • wspieranie uczniów w rozwoju
      • przygotowywanie do konkursów i występów
      • udział w spotkaniach zespołów wychowawczych
      • prowadzenie zebrań z rodzicami, organizacja konsultacji zgodnie z kalendarzem szkolnym
      • udział w zebraniach Rady Pedagogicznej

      Wymagania

      • wykształcenie kierunkowe: edukacja wczesnoszkolna
      • kreatywność i pomysłowość
      • empatia i zamiłowanie do pracy z dziećmi
      • pogodne usposobienie, cierpliwość i zaangażowanie
      • dobra organizacja pracy
      • umiejętność pracy w zespole

      Oferujemy

      • pracę w młodym i kreatywnym zespole
      • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
      • możliwość rozwoju i awansu zawodowego
      • miłą atmosferę

Pracodawcy w Bielsku-Białej