SFERAWENT

Czy to Twoja firma?

SFERAWENT praca

Cieszyn

W sercu malowniczego Cieszyna, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, znajduje się nasza firma - SFERAWENT. Jesteśmy dumni z wieloletniego doświadczenia, które przekłada się na zaufanie i satysfakcję naszych klientów. Specjalizujemy się w branży wentylacyjnej, klimatyzacyjnej i grzewczej, dostarczając rozwiązania zarówno na terenie Polski, jak i Czech.

Nasza oferta to szeroka gama produktów, od kanałów wentylacyjnych, przez kształtki, rekuperatory, przepustnice, aż po centrale wentylacyjne i klimatyzacyjne. Z dumą oferujemy również systemy oddymiania garaży, najwyższej jakości klimatyzatory, ogrzewanie nadmuchowe oraz systemy rekuperacji powietrza. Każdy produkt, który opuszcza nasze hale produkcyjne, posiada niezbędne certyfikaty, co jest potwierdzeniem ich najwyższej jakości.

Innowacyjność jest dla nas kluczowa. Stosujemy nowoczesne technologie produkcyjne, aby nasze elementy wentylacyjne spełniały najwyższe standardy. Zdajemy sobie sprawę, że tylko ciągłe doskonalenie procesów może zapewnić nam pozycję lidera w branży.

Jesteśmy przekonani, że sukces tkwi w detalu, dlatego oferujemy kompleksową obsługę klienta. Od profesjonalnego doradztwa w zakresie projektowania instalacji, przez własny szybki transport, aż po profesjonalny montaż i serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny - zawsze stawiamy na najwyższą jakość usług.

Nasza przewaga konkurencyjna to własna flota samochodów dostawczych. Dysponujemy aż 16 pojazdami, co umożliwia nam szybką i sprawną realizację zleceń na terenie całego kraju. To nasze zaangażowanie w dostarczanie rozwiązań na czas jest jednym z powodów, dla których nasi klienci nam ufają.

W SFERAWENT wierzymy, że każde pomieszczenie zasługuje na świeże i czyste powietrze. Dlatego każdego dnia pracujemy z pasją, aby nasze systemy wentylacyjne i klimatyzacyjne przyczyniały się do poprawy jakości życia i pracy naszych klientów. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych partnerów, którzy już teraz cieszą się komfortem i efektywnością naszych systemów.

SFERAWENT najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
bankowość / finanse serwis / montaż budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy SFERAWENT

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SFERAWENT

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa SFERAWENT

Siedziba główna

SFERAWENT poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
SFERAWENT
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Katowice
  2. Warszawa
  3. Cieszyn
  4. Wrocław
  5. Bielsko-Biała
  6. Iława
  7. Bydgoszcz
  8. Ustroń
  9. Gdańsk
  10. Kraków

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca SFERAWENT - oferty archiwalne

  • Monter

    SFERAWENT
    • Katowice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
      • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
      • pracę w zgranym zespole i bezpiecznych warunkach
      • umowa o etat

      Zakres obowiązków

      • prace przy montażu instalacji i urządzeń wentylacyjnych

      Wymagania

      • znajomość branży hvac
      • umiejętność czytania rysunków technicznych
      • brak przeciwwskazań do prac na wysokościach
      • umiejętność posługiwania się elektronarzędziami
      • dyspozycyjność, dokładność i sumienność w realizowanych zadaniach

      Oferujemy

  • Kosztorysant/ofertowanie ofert

    SFERAWENT
    • Cieszyn
    • Samodzielnego

      Sporządzanie:

      - kosztorysów

      - ofert

      przygotowanie oraz wysyłanie zapytań ofertowych

      Wymagania

      bardzo dobra znajomość Exela

      zdolność logicznego myślenia

      sumienność

      zaangożowanie w zakresie wykonywanych obowiązków

      Oferujemy

      umowa na etat

      ubezpieczenie grupowe

  • Monter / Pomocnik montera

    SFERAWENT
    • Cieszyn
    • Zakres obowiązków

      • montaż oraz modernizacji instalacji wentylacji
      • prace izolacyjne
      • obiekty przemysłowe, budownictwo mieszkaniowe
      • wewnętrzne instalacje budowlane
      • praca na dużych projektach budowlanych

      Wymagania

      • doświadczenie w pracy na budowie
      • wysoka kultura osobista
      • kreatywność, sumienność
      • umiejętność pracy w zespole
      • prawo jazdy kategorii b (mile widziane)

      Oferujemy

      • stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę
      • atrakcyjny system wynagrodzeń,
      • dodatkowy dostosowany do potrzeb pracowników pakiet ubezpieczeniowy
      • system premiowy
      • kultura oraz serdeczna atmosfera w pracy

Pracodawcy w Cieszynie