Duo Best

serwis / montaż magazyn

Oferty pracy Duo Best

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Duo Best

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Duo Best

Siedziba główna

Duo Best poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Dane firmowe i kontaktowe - Duo Best

Pełna nazwa
DUO BEST EWA DZIECH , TOMASZ WĄTROBA SPÓŁKA CYWILNA
Adres rejestrowy
ul. Marii Konopnickiej 27/1 43-300 Bielsko-Biała
NIP
5472175206
REGON
366833558
Forma prawna
jednostka prawna
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Opinie o firmie Duo Best

4.5

Na podstawie 20 ocen z Google.

Marian Kocurek

"Bardzo dokładne dopasowanie okien do istniejących wnęk, sprawna, szybka wymiana w budynku w którym trwały prace biurowe. Dokładna obróbka szpalet, posprzątane. Polecam tą firmę."

rok temu

Gabriela Dendewicz

"Zamówiłam rolety plisowane, wszytskie ok, bardzo dobra cena, jakość bardzo ok"

7 miesięcy temu

Szymon Onoszko

"Pełen profesjonalizm, bardzo dobry kontakt z personelem, jakość wykonania usługi na najwyższym poziomie. Śmiało i z czystym sumieniem polecam!"

2 lata temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 31.01.2024

Praca Duo Best - oferty archiwalne

  • Pracownik ds. serwisu okien i drzwi

    Duo Best
    • Bielsko-Biała
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Jesteśmy firmą działającą na lokalnym rynku w zakresie sprzedaży i montażu stolarki budowlanej. Dzięki szerokiej ofercie produktowej i współpracy z renomowanymi producentami jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową obsługę inwestycji. W związku z rozwojem poszukujemy do naszego zespołu osobę na stanowisko:

      Pracownik ds. serwisu okien i drzwi

      Zakres obowiązków

      • wykonywanie prac serwisowych stolarki
      • przyjmowanie towaru zgodnie z dokumentacją i rozdysponowanie do montażu
      • wydawanie/przyjmowanie towaru
      • załadunek, rozładunek

      Wymagania

      • doświadczenie jako serwisant stolarki okiennej i drzwi – warunek konieczny
      • czynne prawo jazdy kat. B
      • umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy i chęć do nauki
      • samodzielność w działaniu
      • gotowość do pracy fizycznej jako pomoc przy drobnych pracach montażowych i magazynowych

      Oferujemy

      • stabilne warunki zatrudnienia
      • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności oraz zaangażowania w wykonywane obowiązki
      • miłą atmosferę pracy
  • Pracownik do spraw magazynowo-serwisowych

    Duo Best

      Pracownik do spraw magazynowo-serwisowych

      • prowadzenie ewidencji magazynowej
      • wydawanie/ przyjmowanie towaru
      • wykonywanie drobnych prac serwisowych
      • kontrola stanów magazynowych akcesoriów do montażu
      • wydawanie towarów do montażu zgodnie z dokumentacją

      Wymagania

      • bardzo dobra organizacja pracy
      • mile widziane doświadczenie w pracy magazynowej lub jako serwisant stolarki
      • gotowość do pracy fizycznej jako pomoc przy drobnych pracach montażowych

      Oferujemy

Pracodawcy w Bielsku-Białej