Inter-Welm Sp. z o.o.

Oferty pracy Inter-Welm Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Inter-Welm Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Inter-Welm Sp. z o.o.

Siedziba główna

Dane firmowe i kontaktowe - Inter-Welm Sp. z o.o.

Pełna nazwa
INTER-WELM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Adres rejestrowy
Sarni Stok 1 43-300 Bielsko-Biała
NIP
5470170311
REGON
070029064
KRS
0000095478
Forma prawna
spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
01.03.2002
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNA

Profil działalności - kody PKD

Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle

  • 45.19.Z Sprzedaż hurtowa i detaliczna pozostałych pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli
  • 45.11.Z Sprzedaż hurtowa i detaliczna samochodów osobowych i furgonetek
  • 45.20.Z Konserwacja i naprawa pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli
  • 45.31.Z Sprzedaż hurtowa części i akcesoriów do pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli
  • 45.32.Z Sprzedaż detaliczna części i akcesoriów do pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli

Działalność finansowa i ubezpieczeniowa

  • 64.99.Z Pozostała finansowa działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana, z wyłączeniem ubezpieczeń i funduszów emerytalnych

Działalność w zakresie usług administrowania i działalność wspierająca

  • 77.11.Z Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i furgonetek

Działalność związana z kulturą, rozrywką i rekreacją

  • 93.11.Z Działalność obiektów sportowych
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Opinie o firmie Inter-Welm Sp. z o.o.

4.1

Na podstawie 641 ocen z Google.

Malgorzata Godawiec

"Salon Audi Bielsko-Biała przeszedł znaczące i pozytywne zmiany od czasu przejęcia przez nowego właściciela. Nowa ekipa zarządzająca podniosła standard obsługi klienta oraz wprowadziła innowacje, które sprawiają, że zakupy samochodowe stają się prawdziwą przyjemnością. Zauważalny jest profesjonalizm, zaangażowanie i pasja pracowników. To miejsce, w którym dba się nie tylko o samochody, ale także o satysfakcję klientów. Polecam z czystym sumieniem Pana Mateusza, który swoją pozytywną energią umilił mi wizytę. Będę wracać."

2 miesiące temu

Iwona Wolska

"Witam, do Salonu trafiłam w październiku 2022. Jestem ponownie w 2023. Dziękuję Panu Krzysztofowi Binda za pełną opiekę, profesjonalne podejście Doradztwo jak dla mnie na bardzo wysokim poziomie, Szacunek do Klienta. Wracam ponownie. Do zobaczenia"

3 miesiące temu

XYZ ZYX

XYZ ZYX

"Nie mialem przyjemności zakupu pojazdu w firmie INTERWELM, ale od wielu lat serwisuje kilka pojazdów grupy VW i zawsze otrzymuję profesjonalną oraz szybką obsługę. Naprawy gwarancyjne bez problemu, szybkie terminy. Dealer pomógł także w pogwarancyjnej wymianie maglownicy w geście dobrej woli wraz z producentem w pojeździe Skoda Superb. Zdecydowanie najlepszy serwis, wolę podjechać do Interwelmu niż do ASO w Katowicach, które mam znacznie bliżej."

4 miesiące temu

Preemczyn SB

"Profesjonalna obsługa, mile podejście do klienta, a szczególnie polecam handlowca Pana Marcina Pietraszko, który rzetelnie i profesjonalnie wychodzi naprzeciw oczekiwaniom. Sprawnie i konkretnie zakupiłem swoje wymarzone auto"

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 31.01.2024

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Warszawa
  3. Katowice
  4. Pyskowice
  5. Jastrzębie-Zdrój
  6. Kęty
  7. Wrocław
  8. Andrychów
  9. Bydgoszcz
  10. Czechowice-Dziedzice

Data aktualizacji: 01.03.2024

Praca Inter-Welm Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. sprzedaży samochodów nowych

    • Bielsko-Biała
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Firma Inter-Welm Autoryzowany Dealer Audi, Jaguar Land Rover, Skoda, SsangYong

      poszukuje do naszego zespołu w dziale sprzedaży kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. sprzedaży samochodów nowych

      Zakres obowiązków

      • Aktywne pozyskiwanie nowych oraz identyfikowanie potencjalnych Klientów zainteresowanych zakupem samochodów naszych marek
      • Rozbudowa bazy danych Klientów
      • Samodzielne prowadzenie całego procesu sprzedaży dla Klientów indywidualnych (analiza potrzeb, prezentacje handlowe, kalkulacje cenowe, ofertowanie, negocjacje cenowe, negocjacje umów)
      • Budowanie długofalowych relacji z klientami
      • Budowanie pozytywnego wizerunku marek przez nas oferowanych
      • Monitorowanie rynku i rekomendowanie aktywności wzmacniających pozycję marki

      Wymagania

      • Wykształcenie min. wyższe licencjackie
      • Minimum dwuletnie, udokumentowane doświadczenie w sprzedaży samochodów osobowych, lub innej branży
      • Dobra znajomość branży motoryzacyjnej
      • Znajomość technik sprzedaży i negocjacji
      • Efektywna realizacja procesów sprzedażowych
      • Zdolność nawiązywania i utrzymywania długotrwałych relacji z klientami
      • Kreatywność i inicjatywa w działaniu oraz wytrwałe dążenie do celu
      • Zaangażowanie, samodzielność, dyspozycyjność
      • Efektywne działanie pod presją czasu
      • Umiejętność pracy w zespole
      • Wysoka kultura osobista
      • Prawo jazdy kat. B
      • Obsługa systemów IT pakietu MS Office
      • Mile widziana znajomość programu DMS

      Oferujemy

      • Interesującą pracę w sprzedaży samochodów renomowanych marek
      • Perspektywę rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
      • Przyjazne warunki pracy
      • Stabilne warunki zatrudnienia o umowę o pracę

Pracodawcy w Bielsku-Białej