Twoje wsparcie w rekrutacji

Avio Aero

OPIS FIRMY

Avio Aero to wiodąca marka biznesu GE Aviation w dziedzinie projektowania, wytwarzania oraz serwisowania komponentów i systemów dla cywilnego i wojskowego przemysłu lotniczego. Dostarczamy swoim klientom innowacyjne rozwiązania technologiczne umożliwiające im szybkie sprostanie ciągle zmieniającym się wymogom rynku: wytwarzanie przyrostowe, błyskawiczne modelowanie oraz technologie wyspecjalizowane w produkcji przekładni mechanicznych, turbin i zespołów komór spalania.

Dzięki ciągłym inwestycjom w badania i rozwój oraz skonsolidowanej sieci partnerskiej, której członkami są największe uniwersytety i międzynarodowe centra badawcze, osiągnęliśmy doskonałość technologiczną i produkcyjną uznaną na całym świecie, co potwierdza współpraca z największymi na świecie firmami działającymi w branży lotniczej. Wyzwanie, które sobie stawiamy, to rozwój nowych technologii do stosowania w konstrukcjach, których celem jest redukcja zużywanej energii, tworzenie lżejszych silników samolotowych oraz zwiększenie wydajności.

 

Zakład avio aero w bielsku-białej

W zakładzie Avio Aero Polska w Bielsku-Białej koncentrujemy się na działalności produkcyjnej, projektowej, badawczo-rozwojowej i wdrożeniowej w ramach własnego centrum inżynieryjnego. Specjalizujemy się w zakresie elementów i podzespołów silników lotniczych. Nasza załoga projektuje i produkuje części do modułów turbin niskiego ciśnienia i przekładni napędu akcesoriów.
Wytwarzamy łopatki do turbin niskociśnieniowych starszych silników cywilnych i wojskowych typu GE90, T700, PW308 oraz do silników nowej generacji GEnx-1b i -2b, LEAP, GE9X oraz Catalyst. W przypadku silnika LEAP dostarczamy łopatki 3, 4 i 5 stopnia do wszystkich trzech typów silnika (LEAP-1A, -1B i -1C ).Produkujemy głównie dla 3 kluczowych klientów, koncernów takich jak GE, Safran oraz Pratt&Whitney. Części do silników, które produkujemy, znajdują się w najbardziej znanych typach samolotów, typu: Boeing 777, Boeing 737, Boeing 787 Dreamliner, Boeing 747–8, Airbus A320, Textron 220, Comac C919. Nasze produkty są eksploatowane w większości kluczowych linii lotniczych, takich jak Qatar, American Airlines, Emirates, Brithis Airways, AirFrance, United Airlines, Japan Airlines, LOT, Lufthansa, Cargolux czy NCA.

Jesteśmy również współudziałowcem konsorcjum naukowo przemysłowego, Laboratorium Badań Napędów Lotniczych „Polonia Aero”, ulokowanym w Zielonce, pod Warszawą. Laboratorium współpracuje z partnerami firmy, Politechniką Warszawską i Wojskową Akademią Techniczną. Jest to obiekt badawczy, miejsce testowania nowych rozwiązań technologicznych na długo przed pojawieniem się produktu na rynku. Więcej informacji pod linkiem: https://poloniaaero.avioaero.com/

Avio Aero Polska zatrudnia obecnie ok. 600 pracowników i stale się rozwija. Więcej informacji o naszym biznesie znajdziesz na stronie internetowej biznesu Avio Aero: https://www.avioaero.com.

 

 

„Kreujemy przyszłość lotnictwa, wznosimy ludzi w przestworza i sprawiamy, aby wracali bezpiecznie do domu”

 

 

Zakład Avio Aero w Biesku-Białej

 

GE Aviation w Polsce

Galeria:

Oferty pracy

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Ta firma zamieszczała także ogłoszenia (archiwum):

Operations Management Leadership Program (OMLP)
manager
praca stała
STAŻ w INŻYNIERINGU (jakość dostawców) 12 miesięczny
inżynier
umowa o pracę
INŻYNIER konstruktor/obliczeniowiec
konstruktor
praca stała
Inżynier w dziale przekładni/ branża lotnicza
konstruktor
praca stała
TECHNOLOG branża lotnicza
technolog
praca stała
KONSTRUKTOR OPRZYRZĄDOWANIA/ PROJECT MANAGER, branża lotnicza
konstruktor
praca stała
Inżynier w dziale przekładni/ branża lotnicza
konstruktor
praca stała
TECHNOLOG branża lotnicza
technolog
praca stała
Inżynier konstruktor w dziale przekładni/ branża lotnicza
konstruktor
praca stała
STAŻ w INŻYNIERINGU 12 miesięczny
inżynier
umowa o pracę

Avio Polska Sp. z o.o.
Michała Grażyńskiego 141,

43-300 Bielsko-Biała

telefon 33 813 40 12
sekretariat.aviopolska@avioaero.it
https://www.avioaero.com