Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - Firma Usługowo-Budowlana "CONCENTRA" Krzysztof Nowak

Firma Usługowo Budowlana Concentra Krzysztof Nowak

Swoją działalność rozpoczęliśmy w 1999 roku. Jesteśmy dynamiczni i kreatywni. W pracach remontowo budowlanych wykorzystujemy wieloletnie doświadczenie oparte na nowych technologiach.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, wychodząc naprzeciw ocekiwaniom naszego klienta. Gwarantujemy precyzyjne i profesjonalne wykonanie powierzonych nam zleceń. Dotychczasowa działalność wyznacza naszą pozycję na rynku.

Oferty pracy Firma Usługowo Budowlana Concentra Krzysztof Nowak

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy.

Archiwalne ogłoszenia

Pracownik Budowlany
Budowlaniec   |  umowa o pracę
Bielsko-Biała
Szczegóły

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku, z wieloletnim doświadczeniem w pracach na obiektach handlowych, gastronomicznych i usługowych w związku z rozwojem oferuje nowe miejsca pracy.

Zakres obowiązków
  • ściany i sufity w systemie GK
  • prace rozbiórkowo - demontażowe
  • okładziny podłogowe i ścienne
  • prace wodno-kanalizacyjne
  • prace instalacyjno-sanitarne
  • elektryka - instalacje elektryczne, oświetleniowe
  • malowanie - od przygotowania po kompletne wykończenie
Wymagania
  • umiejętność pracy w zespole
  • dyspozycyjność
  • rzetelne wykonywanie powierzonych prac
  • doświadczenie
  • wiedza technologiczna etapów budowy i remontów
  • prawo jazdy kat.B (nie jest warunkiem koniecznym)

Adres

ul. gen. Stanisława Maczka 9
43-300 Bielsko-Biała
województwo śląskie
powiat Bielsko-Biała
gmina Bielsko-Biała

Adres do doręczeń

Dodatkowe informacje

NIP: 5471510795
REGON: 240445242

Profil działalności:

  • 41.20.Z - Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych
  • 43.11.Z - Rozbiórka i burzenie obiektów budowlanych
  • 43.12.Z - Przygotowanie terenu pod budowę
  • 43.21.Z - Wykonywanie instalacji elektrycznych
  • 43.29.Z - Wykonywanie pozostałych instalacji budowlanych
  • 43.31.Z - Tynkowanie
  • 43.32.Z - Zakładanie stolarki budowlanej
  • 43.33.Z - Posadzkarstwo; tapetowanie i oblicowywanie ścian
  • 43.34.Z - Malowanie i szklenie
  • 43.39.Z - Wykonywanie pozostałych robót budowlanych wykończeniowych
  • 43.91.Z - Wykonywanie konstrukcji i pokryć dachowych
  • 43.99.Z - Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane
  • 45.11.Z - Sprzedaż hurtowa i detaliczna samochodów osobowych i furgonetek
  • 45.20.Z - Konserwacja i naprawa pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli
  • 52.21.Z - Działalność usługowa wspomagająca transport lądowy
Data rozpoczęcia wykonywania działalności gospodarczej: 01-09-2006
Status indywidualnej działalności gospodarczej: Aktywny
Źródło: GUS, CEIDG