Plast Pest Pro Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Plast Pest Pro sp. z o.o. praca

Bielsko-Biała

Witaj, pozwól, że opowiem Ci historię naszej firmy - Plast Pest Pro. Jesteśmy dumni, że możemy nazywać się liderem w branży PEST CONTROL, a nasze korzenie tkwią w malowniczym Bielsku-Białej, sercu województwa śląskiego. Od momentu naszego powstania, jeszcze przed 11 października 2023 roku, nieustannie dążymy do tego, aby nasze rozwiązania były synonimem innowacyjności i najwyższej jakości.

Specjalizujemy się w produkcji i dystrybucji urządzeń, które pomagają w walce ze szkodnikami i gryzoni. Nasza oferta jest kompleksowa - od profesjonalnych usług DEZYNFEKCJI, DERATYZACJI, DEZYNSEKCJI, po zaawansowane technologicznie urządzenia, które są wynikiem naszej pasji do tworzenia. Wszystko to robimy z myślą o ochronie środowiska, co jest nam szczególnie bliskie i stanowi o naszych głęboko zakorzenionych wartościach.

Jesteśmy dumni, że nasze produkty powstają wyłącznie z surowców pochodzących z krajów Unii Europejskiej, co nie tylko zapewnia ich najwyższą jakość, ale także pozwala na ich recykling. To właśnie ta odpowiedzialność za środowisko i optymalizacja procesów produkcyjnych pod kątem ekologicznym wyróżnia nas na rynku i stanowi naszą konkurencyjną przewagę.

W Plast Pest Pro wierzymy, że nasza praca ma realny wpływ na poprawę jakości życia ludzi, dając im poczucie bezpieczeństwa i komfortu w ich własnych domach i miejscach pracy. Dzięki naszym wysiłkom, możesz być pewien, że Twoje otoczenie jest wolne od nieproszonych gości.

Zapraszamy do poznania naszych rozwiązań i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy zaufali Plast Pest Pro. Razem tworzymy przyszłość wolną od szkodników, dbając jednocześnie o naszą planetę.

Plast Pest Pro Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy Plast Pest Pro Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Plast Pest Pro Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Plast Pest Pro Sp. z o.o.

Siedziba główna

Praca Plast Pest Pro Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Pakowacz

    • Bielsko-Biała
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Firma Plast Pest Pro Sp.zo.o. zatrudni pracowników na stanowisko

      Pakowacz

      Zakres obowiązków

      • Odbieranie gotowych elementów z maszyny
      • Odbieranie półproduktów z maszyny
      • Składanie półprpduktów
      • Pakowanie elementów gotowych do kartonów
      • Układanie kartonów na paletach

      Wymagania

      • Gotowość do podjęcia pracy w pełnym wymiarze godzin
      • Praca w systemie 3 zmianowym
      • Zręczność oraz zdolności manualne
      • Umiejętność pracy w zespole
      • Dyspozycyjność, sumienność
      • Umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy

      Oferujemy

Pracodawcy w Bielsku-Białej