REDUX

Czy to Twoja firma?

REDUX praca

Bielsko-Biała

Od ponad dwóch dekad, jako REDUX, jesteśmy dumnym uczestnikiem polskiego rynku, gdzie nasza specjalizacja w produkcji, sprzedaży, wynajmie i serwisie destylatorów do rozpuszczalnika i wody zyskała uznanie. Nasza historia rozpoczęła się w 1999 roku i od tego czasu nieustannie rozwijamy naszą ofertę, aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów oraz wyzwaniom, jakie stawia przed nami ochrona środowiska.

Jesteśmy świadomi, że przemysł stoi przed trudnym zadaniem łączenia efektywności produkcyjnej z ekologią. Dlatego też, reprezentując kilku wiodących producentów, stawiamy na innowacje i jakość, oferując destylatory serii RAF oraz destylatory rozpuszczalnika do pracy ciągłej serii RAF ELIT, przygotowane do destylacji próżniowej. Nasze urządzenia, wykonane z materiałów o najwyższej jakości, spełniają europejskie dopuszczenia i normy, co jest świadectwem naszego zaangażowania w dostarczanie produktów bezpiecznych i niezawodnych.

Jako wyłączny dystrybutor na teren Polski obracarek palet od włoskiego producenta Toppy s.r.l., światowego lidera w tej dziedzinie, jesteśmy dumni, że możemy dostarczać rozwiązania, które ułatwiają i usprawniają logistyczne aspekty działalności naszych klientów. Nasza pozycja na rynku jest wynikiem ciężkiej pracy, doświadczenia i nieustannego dążenia do doskonałości.

Rozumiemy, że wybór odpowiedniego urządzenia może być wyzwaniem. Dlatego też, nasze usługi nie ograniczają się jedynie do sprzedaży. Oferujemy kompleksowe doradztwo i sprzedaż w zakresie doboru urządzeń, pokazy u klienta, a także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Naszym celem jest nie tylko dostarczenie produktu, ale przede wszystkim wsparcie naszych klientów w osiąganiu ich biznesowych celów związanych z ochroną środowiska i spełnieniem dyrektyw unijnych.

W REDUX, każdy dzień to kolejny krok ku przyszłości, w której przemysł i ekologia idą w parze. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, dla których jakość, innowacyjność i odpowiedzialność środowiskowa nie są pustymi hasłami, ale realnymi wartościami, które na co dzień wprowadzamy w życie.

REDUX najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Projektant Bielsko-Biała
- w kategoriach zawodowych:
sztuka / rozrywka / kreacja / projektowanie

Oferty pracy REDUX

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca REDUX

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa REDUX

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
REDUX
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca REDUX - oferty archiwalne

  • Projektant maszyn i urządzeń

    REDUX
    • Bielsko-Biała
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Projektanta maszyn i urządzeń.

      Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 697-990-330

      Zakres obowiązków

      • rysowanie i przygotowywanie w programie graficznym T-Flex CAD detali i rysunków złożeniowych o konstrukcjach stalowych (niebudowlanych).
      • współpraca z działem produkcyjnym i wdrożeniowym w zakresie omawiania szczegółowych rozwiązań

      Wymagania

      • biegła obsługa komputera i programu graficznego T-Flex CAD (lub chęć i możliwość szybkiego przyuczenia)
      • wykształcenie co najmniej średnie,
      • dobra organizacja pracy,
      • inicjatywa oraz duża determinacja w działaniu
      • umiejętność pracy w zespole i dostosowywania się do różnych sytuacji,
      • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku projektowym.

      Oferujemy

      • po okresie próbnym zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub o dzieło.
      • możliwość zatrudnienia studentów studiów technicznych.
      • wynagrodzenie zasadnicze - do uzgodnienia w zależności od charakteru zatrudnienia i czasu pracy.
      • możliwość odbywania stażu.
      • zdobycie doświadczenia przy projektowania maszyn i urządzeń.
      • zapewniamy pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie.
      • możliwość awansu i rozwoju zawodowego.
      • pracę w godzinach 8:00 – 16:00 lub innych / do uzgodnienia. Można dorywczo.
      • wolne soboty i niedziele.

Pracodawcy w Bielsku-Białej