Centrum Rehabilitacyjno-Readaptacyjne dla Dzieci Niepełnosprawnych „Nadzieja”

Czy to Twoja firma?

Centrum Rehabilitacyjno-Readaptacyjne dla Dzieci Niepełnosprawnych Nadzieja praca

Bielsko-Biała
Centrum Rehabilitacyjno-Readaptacyjne dla Dzieci Niepełnosprawnych „Nadzieja” najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Centrum Rehabilitacyjno-Readaptacyjne dla Dzieci Niepełnosprawnych „Nadzieja”

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Centrum Rehabilitacyjno-Readaptacyjne dla Dzieci Niepełnosprawnych „Nadzieja”

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Centrum Rehabilitacyjno-Readaptacyjne dla Dzieci Niepełnosprawnych „Nadzieja”

Siedziba główna

Praca Centrum Rehabilitacyjno-Readaptacyjne dla Dzieci Niepełnosprawnych „Nadzieja” - oferty archiwalne

  • Fizjoterapeuta z doświadczeniem w pracy z dziećmi

    • Bielsko-Biała
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Do naszego zespołu poszukujemy fizjoterapeutę z doświadczeniem w pracy z dziećmi.

      Zakres obowiązków

      • realizacja świadczeń zdrowotnych związanych z przywracaniem sprawności fizycznej oraz zdrowia pacjentom w oparciu o przyjęte standardy i procedury, zgodnie z zaleceniami lekarza,
      • zapewnienie całkowitej opieki pacjentom na optymalnym poziomie jakościowym.

      Wymagania

      • wymagane wykształcenie wyższe z zakresu fizjoterapii oraz numer prawa wykonywania zawodu,
      • wymagana wysoka wrażliwość na potrzeby pacjenta,
      • prowadzenie dokumentacji medycznej wg. obowiązujących przepisów,
      • mile widziane kursy i szkolenia rozwijające, podnoszące kwalifikacje zawodowe,

      Oferujemy

      • praca w pełnym wymiarze godzin lub jako praca dodatkowa,
      • umowa zlecenie lub kontrakt z możliwością przejścia na umowę o pracę,
      • system pracy zmianowej między 8.00-20.00, piątki 08.00-16.00.
      • dobrą atmosferę pracy i wsparcie ze strony pozostałych Współpracowników.

      Więcej informacji pod nr. tel.: 600 306 961

Pracodawcy w Bielsku-Białej