ARNAP Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

ARNAP sp. z o.o. praca

Bielsko-Biała

Centrum Automatyzacji Armatury ARNAP Sp. z o.o. od prawie 30 lat zajmuje się układami napędowymi do zaworów procesowych. Nasze unikatowe doświadczenie i najwyższą jakość rozwiązań doceniają najbardziej wymagający użytkownicy przemysłowi, a zaprojektowane przez nas i wykonane układy pracują na różnorodnych instalacjach, w tym o znaczeniu krytycznym.

ARNAP Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy ARNAP Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ARNAP Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ARNAP Sp. z o.o.

Siedziba główna

ARNAP Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Warszawa
  3. Kraków
  4. Gdańsk
  5. Częstochowa
  6. Gdynia
  7. Pruszków
  8. Wojkowice

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca ARNAP Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Specjalista wsparcia sprzedaży

    • Bielsko-Biała
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      • wsparcie pracy działu sprzedaży,

      • obsługa zapytań otrzymywanych od klientów, w tym obsługa systemu CRM,

      • przygotowanie ofert techniczno-handlowych,

      • omawianie ofert i alternatyw z klientami (tel/email),

      • koordynacja realizacji zamówień (uzgodnienia, terminy, kompletacja dokumentacji);

      Wymagania

      • wykształcenie średnie lub wyższe - jeśli nie boisz się tematów technicznych, to kierunek edukacji nie ma znaczenia,
      • komunikatywność i wysoka kultura osobista,

      • cierpliwość i usystematyzowanie,

      • dobra znajomość obsługi komputera (edytor tekstu, arkusz kalkulacyjny, internet),

      • dobra znajomość j. angielskiego (codzienny kontakt tel/email, dokumentacja produktowa),

      • sprawna wyobraźnia i gotowość przyswajania wiedzy technicznej,

      • mile widziana znajomość branży zaworów przemysłowych i napędów do ich sterowania.

      Oferujemy

      • uczestnictwo w ciekawych i urozmaiconych projektach (inwestycje Orlen, Lotos, PGNiG, Grupa Azoty, energetyka, woda, przemysł i inne),
      • mnóstwo satysfakcji,
      • pracę w zespole będącym ekspertem rynkowym,
      • nowoczesne i elastyczne środowisko pracy,
      • przyjazną atmosferę,
      • atrakcyjne wynagrodzenie,
      • możliwość podnoszenia kwalifikacji.
  • Inżynier zaworów procesowych

      • konfiguracja, montaż i kalibracja układów napędowych do zaworów blokadowych, wydmuchowych, szybkozamykających, regulacyjnych,

      • wsparcie techniczne działu sprzedaży i klientów,

      • uczestnictwo w rozruchach technologicznych,

      • wyjazdy serwisowe (10-15 dni w roku),

      • obsługa techniczna zaworów i napędów (mechanika + elektryka),

      • przygotowywanie koncepcji rozwiązań mechanicznych, hydraulicznych, elektrycznych i pneumatycznych.

      Wymagania

      • wykształcenie wyższe techniczne (lub w trakcie),

      • znajomość zagadnień z zakresu mechaniki i automatyki,

      • zdolności manualne, w tym elektryczne, obsługa narzędzi pomiarowych,

      • umiejętność czytania rysunku technicznego, schematów elektrycznych, pneumatycznych, itp.,

      • dobra znajomość j. angielskiego (czytanie dokumentacji i kontakt ze specjalistami),

      • ważne prawo jazdy kat. B,

      • mile widziana umiejętność obsługi programów CAD,

      • mile widziana wiedza z zakresu mechaniki płynów i sterowania procesami.

      Oferujemy

      • uczestnictwo w ciekawych i urozmaiconych projektach (obiekty produkcyjne Orlen, Lotos, PGNiG, Grupa Azoty, energetyka, woda, przemysł i inne),

Pracodawcy w Bielsku-Białej