VATRA Group Sp. z o.o. SP.K.

Czy to Twoja firma?

VATRA Group sp. z o.o. SP.K. praca

Bielsko-Biała

Spółka VATRA Group od 2003 roku zajmuje się nadzorem inwestorskim oraz koordynacją inwestycji. W jednej firmie łączymy wieloletnie doświadczenie profesjonalnej kadry inżynierskiej – koordynującej, kierującej i nadzorującej wszystkie branże budowlane, która dzięki dużej wiedzy teoretycznej i praktycznej oraz wielkiemu zaangażowaniu realizuje każdy, nawet bardzo trudny i złożony projekt inwestycyjny.

VATRA Group Sp. z o.o. SP.K. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Inżynier Bielsko-Biała
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy VATRA Group Sp. z o.o. SP.K.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca VATRA Group Sp. z o.o. SP.K.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa VATRA Group Sp. z o.o. SP.K.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Czechowice-Dziedzice
  2. Bielsko-Biała
  3. Kraków
  4. Warszawa
  5. Częstochowa
  6. Wrocław
  7. Katowice
  8. Ustroń

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca VATRA Group Sp. z o.o. SP.K. - oferty archiwalne

  • Kierownik Budowy

    • Bielsko-Biała
    • kontrakt b2b
    • pełny etat
    • W związku z rozwojem firmy obecnie poszukujemy Kierownika Budowy inwestycji budowlanej na terenie woj. śląskiego (Zarzecze)

      Zakres obowiązków

      • Nadzór nad terminowością oraz jakością wykonywanych robót budowlanych zgodnie dokumentacją projektową i wymaganiami przepisów prawa budowalnego (budownictwo kubaturowe)

      • Organizowanie i kierowanie realizacją prac budowlanych w zakresie powierzonej inwestycji, w tym procesu zamówień robót, materiałów budowlanych

      • Nadzór nad pracą podległych podwykonawców i pracowników

      • Nadzór nad dokumentacją projektową (obieg dokumentacji)

      • Raportowanie stanu zaawansowania robót oraz ich terminowości względem przyjętego harmonogramu

      • Udział w koordynacji międzybranżowej prac

      • Rozliczanie stanu zaawansowania robót poszczególnych Wykonawców

      • Współpraca z organami administracji publicznej przy realizacji Inwestycji

      Wymagania

      • Wykształcenie wyższe techniczne

      • Uprawnienia budowlane (czynne)

      • Samodzielność i zdecydowanie w działaniu

      • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 5 lat

      • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w tym Project) i umiejętność obsługi AutoCad

      • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

      • Prawo jazdy kat. B czynne

      • Dyspozycyjność

      • Zaangażowanie

      Oferujemy

      • Pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

      • Realizację interesujących projektów oraz możliwość rozwoju zawodowego

      • Przyjazną atmosferę pracy w zespole profesjonalistów

      • Niezbędne narzędzia pracy

      • Prace w formie umowy-zlecenia (kontrakt)

Pracodawcy w Bielsku-Białej