Twoje wsparcie w rekrutacji

Portal bielsko.biala.pl Pracodawca
Oferty pracy Portal bielsko.biala.pl

Naszą działalność w obecnej formie organizacyjnej prowadzimy od 29 lat, kontynuując tradycje wydawanej od 1956 roku „Kroniki Beskidzkiej”. Gazety, która od chwili swego powstania, jest nieprzerwanie największym opiniotwórczym tygodnikiem lokalnym na Podbeskidziu. Podobną rolę odgrywa na Śląsku Cieszyńskim, ukazujący się od 1955 roku, „Głos Ziemi Cieszyńskiej”, a w Małopolsce Zachodniej powstała w 2005 roku „Małopolska Kronika Beskidzka”. Od ponad roku, spełniając oczekiwania mieszkańców Żywiecczyzny, wydajemy tygodnik „Żywiecka Kronika Beskidzka”. Są to sztandarowe nasze tytuły, ale wśród wydawanych przez „Prasę Beskidzką” periodyków znajdują się jeszcze: zabrzański miesięcznik „Z naszych osiedli” i Informatory Handlowo-Usługowe „Beskidzka24”.

Jesteśmy także obecni w Internecie. Wydawnictwo prowadzi popularny w regionie Beskidów portal Beskidzka24.pl, a każdy z wydawanych tygodników posiada, na bieżąco redagowaną, własną stronę www. Nasze gazety i witryny internetowe są dla czytelników i internautów nie tylko podstawowym źródłem lokalnych informacji lecz również miejscem profesjonalnej oraz skutecznej reklamy i promocji przedsięwzięć wszystkich osób i firm korzystających z naszych usług. Biznesowych partnerów traktujemy w sposób zindywidualizowany, dostosowany do konkretnych potrzeb. W ramach partnerskiego współdziałania, przedsięwzięcia szczególnej rangi – kulturalne, sportowe, edukacyjne, obywatelskie – obejmujemy patronatem medialnym, co umożliwia ich szerokie propagowanie w naszych wydawnictwach. Sprawdzoną, przynoszącą zamierzone efekty naszych parterów są artykuły sponsorowane, profesjonalnie pisane i redagowane przez wyspecjalizowanych w danej branży dziennikarzy. Bez względu na formę współpracy zawsze dbamy, aby nasze relacje z klientami opierały się na solidnych fundamentach – uczciwości, solidności i otwartości.

Zlecone zadania Wydawnictwo realizuje poprzez dwa wyspecjalizowane w działalności usługowej działy – Drukarnię Prasy Beskidzkiej i Agencję Reklamową. W obu pracują świetni specjaliści, dla których zawodowe obowiązki są jednocześnie życiową pasją. Dzięki zdobytemu doświadczeniu i wiedzy zespołu marketingu, grafików, korektorów, drukarzy oraz osób odpowiedzialnych za kontakty z klientami świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Drukarnia dysponuje pełnym ciągiem technologicznym, od nowoczesnych maszyn drukarskich do introligatorni. Terminowe realizacje zlecanych projektów oraz konkurencyjne ceny, bez marży pośredników, stały się naszym atutem. Nie ma żadnej przesady w powiedzeniu, że drukujemy wszystko, oprócz pieniędzy.

Agencja Reklamowa Wydawnictwa „Prasa Beskidzka” promuje wizerunek zgłaszających się do nas firm poprzez różnego rodzaju kampanie reklamowe, oferuje kompleksowe rozwiązania marketingowe i reklamowe. Celem, który nam przyświeca jest tworzenie i wdrażanie skutecznych koncepcji owocujących biznesowym powodzeniem naszych Klientów. Tworzymy oryginalne, wyłamujące się ze schematów działania i kreacje. Na zamówienie piszemy teksty specjalistyczne i wykonujemy fotografie reklamowe do wykorzystania nie tylko na łamach naszych gazet, ale i w innych tytułach, w tym prasie branżowej. Jesteśmy bezpośrednimi wykonawcami usług w branży wizualnej, projektujemy i prowadzimy strony internetowe. Oferujemy kompleksowe wykonanie materiałów reklamowych na stronach www i na Facebooku.

Oferty pracy

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Ta firma zamieszczała także ogłoszenia (archiwum):

Pracownik działu korekty z umiejętnościami graficznymi
pracownik umysłowy
umowa o pracę
Pracownik biura podróży
specjalista ds. turystyki / rezydent
umowa o pracę