BDY Sp. z o.o. Sp. k.

Czy to Twoja firma?

BDY sp. z o.o. Sp. k. praca

Warszawa

Jesteśmy polską firmą informatyczną prowadzoną przez doświadczonych specjalistów w dziedzinie programowania, zarządzania projektami i marketingu. W 2015 roku firma stworzyła nowoczesną platformę do automatyzacji procesów CI/CD, która od tego czasu stała się jednym z wiodących narzędzi na rynku.

BDY Sp. z o.o. Sp. k. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Project Manager Warszawa
- w kategoriach zawodowych:
zarządzanie / dyrekcja

Oferty pracy BDY Sp. z o.o. Sp. k.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BDY Sp. z o.o. Sp. k.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa BDY Sp. z o.o. Sp. k.

Siedziba główna

Praca BDY Sp. z o.o. Sp. k. - oferty archiwalne

  • Technical Project Manager

    • Bielsko-Biała
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • 10 000-16 000 zł / mies.
    • Obecnie poszukujemy doświadczonego Project Managera dla naszego zespołu developerów. Jeśli jesteś osobą techniczną, z duchem menedżerskim i nie straszne Ci są tygodniowe cykle release-ów aplikacji - to oferta dla Ciebie. Dołącz do nas!

      Zakres obowiązków

      • Koordynacja rozwijania nowych funkcji i integracji;
      • Prowadzenie cotygodniowych spotkań z zespołem developerów;
      • Przypisywanie zadań i obowiązków w zespole;
      • Zarządzanie backlogiem produktu we współpracy z Account Managerami;
      • Udział w spotkaniach z klientami;
      • Research pod kątem nowych integracji i partnerstw.

      Wymagania

      • Dobra znajomość metodyk Scrum i Kanban;
      • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy jako Project Manager, Scrum Master lub Team Leader;
      • Podstawowa znajomość na temat CI/CD i biznesu SaaS;
      • Ogólne rozeznanie w nowoczesnych technologiach i narzędziach z obszaru tworzenia oprogramowania;
      • Doskonała znajomość języka angielskiego.

      Mile widziane:

      • Doświadczenie w pracy z klientem;
      • Doświadczenie w pracy z Git;
      • Podstawowa znajomość Dockera;
      • Doświadczenie w czytaniu kodu źródłowego w popularnych językach programowania (np. JavaScript i powiązane frameworki, Java, PHP, Python);
      • Podstawowe umiejętności programowania w dowolnym języku.

      Oferujemy

      • Elastyczne godziny pracy;
      • Dajemy Ci zaufanie, nie śledzimy godzin, liczy się jakość Twojej pracy;
      • Codziennie zdrowe zupy, świeżo wyciskany sok pomarańczowy, kawa speciality, orzechy z całego świata i przytulne biuro z wygodnymi krzesłami;
      • Prywatne ubezpieczenie zdrowotne i karta Multisport;
      • Wolne piątki w lipcu i sierpniu.

Pracodawcy w Warszawie