Czy to Twoja firma?

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Bielsku Podlaskim praca

Bielsk Podlaski
Jednostka organizacyjna powiatu bielskiego, pomoc rodzinie
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Bielsku Podlaskim najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie księgowość / ekonomia hr / kadry

Oferty pracy Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Bielsku Podlaskim

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Bielsku Podlaskim

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Bielsku Podlaskim poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Bielsku Podlaskim - oferty archiwalne

  • Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej

    Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Bielsku Podlaskim
    • Bielsk Podlaski
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      usługi asystenta będą w szczególności polegać na pomocy w wyjściu,powrocie lub dojazdach w wybrane przez osobę niepełnosprawną miejsce (np.dom,praca,placówki oświatowe i szkoleniowe,świątynie,placówki służby zdrowia i rehabilitacyjne,gabinety lekarskie i terapeutyczne,urzędy,znajomi,rodzina,instytucje finansowe,wydarzenia kulturalne,rozrywkowe,społeczne lub sportowe),pomocy w zakupach, załatwianiu spraw urzędowych, nawiązaniu kontaktu/współpracy z różnego rodzaju organizacjami, korzystaniu z dóbr kultury,wykonywaniu czynności dnia codziennego (w tym przez dzieci z orzeczeniem o niepełnosprawności także w zaprowadzaniu i przyprowadzaniu ich do lub z placówki oświatowej)

      Wymagania

      • Inne wymagania: Do pracy na stanowisku asystenta osoby niepełnosprawnej wymagane są kwalifikacje w jednym z następujących kierunków:asystent osoby niepełnosprawnej,opiekun osoby starszej,opiekun medyczny,pedagog,psycholog,terapeuta zajęciowy,pielęgniarka,fizjoterapeuta lub 6 miesięczne udokumentowane doświadczenie w udzielaniu bezpośredniej pomocy osobom niepełnosprawnym. Pracodawca oczekuje ponadto:sumienności,samodzielności, dobrej organizacji pracy,cierpliwości,życzliwości,wrażliwości,przyjaznego usposobienia, predyspozycji do pracy z osobami wymagającymi opieki.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 26 PLN
      • Opis wynagrodzenia: zł/godz.
  • Psycholog

    • część etatu
    • 1 840 zł / mies.

      Prowadzenie poradnictwa psychlogicznego, orzekanie w Powiatowym Zespole ds. Orzekania o Niepełnosprawności, sporządzanie diagnoz i opinii psychologicznych, współpraca z ośrodkami pomocy społecznej, placówkami oświatowymi, kuratoriami w sprawach dotyczących realizacji zadań, współuczestnictwo w pracach dotyczących opracowywania strategii rozwiązywania problemów społecznych w powiecie, prowadzenie działalności diagnostyczno-konsultacyjnej, której celem jest pozyskiwanie, szkolenie i kwalifikowanie osób zgłaszających gotowość do pełnienia funkcji rodziny zastępczej, wspieranie psychologiczno-pedagogiczne osób sprawujących pieczę zastępczą, praca z osobami stosującymi przemoc w rodzinie.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: psychologia
      • Inne wymagania: obywatestwo polskie z zastrzeżeniem art. 11 ust. 2 i 3, pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystania w pełni z praw publicznych, biegła znajomość obsługi komputera (Microsoft Office, środowisko Windows) i urządzeń biurowych, stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na stanowisku specjalista pracy z rodziną, niekaralność za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe, kursy i szkolenia z zakresu pomocy psychologicznej i psychoterapii oraz kurs mediacji rodzinnych, mile widziane doświadczenie zawodowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 840 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

    • pełny etat
    • 2 800 zł / mies.

      usługi asystenta będą w szczególności polegać na pomocy w wyjściu,powrocie lub dojazdach w wybrane przez osobę niepełnosprawną miejsce,pomocy w zakupach, załatwianiu spraw urzędowych, nawiązaniu kontaktu z organizacjami pozarządowymi, wykonywaniu czynności dnia codziennego oraz korzystaniu z dóbr kultury. Dla asystenta łącznie z osobą niepełnosprawną zakłada się wyjścia do kina oraz na basen

      Wymagania

      • Inne wymagania: 6 miesięczne,udokumentowane doświadczenie w udzielaniu bezpośredniej pomocy os.niepełnosprawnym,sumienność,samodzielność,dobra organizacja pracy,cierpliwość,życzliwość,wrażliwość,przyjazne usposobienie,predyspozycje do pracy z osobami wymagającymi opieki

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN

Pracodawcy w Bielsku Podlaskim