Czy to Twoja firma?

ACE RICO POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Bielawa
ACE RICO POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa magazyn

Oferty pracy ACE RICO POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ACE RICO POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

ACE RICO POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca ACE RICO POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Pracownik biurowy działu produkcji

    ACE RICO POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Bielawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 900 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      zarządzanie korespondencją wychodzącą i przychodzącą, tworzenie oficjalnych pism, koordynowanie zamówień, pomoc w tworzeniu grafików dla pracowników produkcji, pomoc w tworzeniu zamówień na potrzeby produkcji, kart charakterystyki stanowisk pracy, realizacja zadań powierzonych poza terenem firmy, tworzenie raportów produkcyjnych, obługa poczty emailowej, realizacja drobnych zadań organizacyjnych na terenie zakładu

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: min. średnie, preferowane ekonomia, logistyka, dośw. zawod. : min. 6 m-cy na stanowisku, pracownik biurowy, znajomość jęz. ang. minium poziom B1,

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 900 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wyn. min. 2900,00 zł., praca od 07:30 do 15:30, mile widziane os. z orzeczeniem o stopniu niepełnos
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Bielawie