Handel Centrum Mateusz Węgliński

Pozostałe formy udzielania kredytów
Handel Centrum Mateusz Węgliński najczęściej poszukuje kandydatów
na stanowiskach:
Kierowca Bielawa
w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy Handel Centrum Mateusz Węgliński

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Handel Centrum Mateusz Węgliński

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Handel Centrum Mateusz Węgliński - oferty archiwalne

  • Kierowca w ruchu międzynarodowym

    • Bielawa
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      - przestrzeganie przepisów ruchu drogowego,
      - wykonywanie wyznaczonych tras zgodnie z harmonogramem,
      - dbanie o utrzymanie odpowiedniego stanu technicznego pojazdu.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Uprawnienia: prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: wykształcenie min. podstawowe, doświadczenie zawodowe min. 3 miesiące na stanowisku kierowca w ruchu międzynarodowym,

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 18,3 - 22 PLN
      • Opis wynagrodzenia: praca zgodnie z ustawą o czasie pracy kierowcy wyjazdy od poniedziałku do piątku, 40 godzin tygodn

Pracodawcy w Bielawie