Czy to Twoja firma?

DZIERŻONIOWSKA GRUPA PRODUCENTÓW NASION ZBÓŻ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Bielawa
Uprawa zbóż, roślin strączkowych i roślin oleistych na nasiona, z wyłączeniem ryżu
DZIERŻONIOWSKA GRUPA PRODUCENTÓW NASION ZBÓŻ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna rolnictwo / hodowla magazyn

Oferty pracy DZIERŻONIOWSKA GRUPA PRODUCENTÓW NASION ZBÓŻ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca DZIERŻONIOWSKA GRUPA PRODUCENTÓW NASION ZBÓŻ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

DZIERŻONIOWSKA GRUPA PRODUCENTÓW NASION ZBÓŻ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca DZIERŻONIOWSKA GRUPA PRODUCENTÓW NASION ZBÓŻ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Pracownik fizyczny - prace przy skupie zbóż

    DZIERŻONIOWSKA GRUPA PRODUCENTÓW NASION ZBÓŻ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Bielawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      pracownik fizyczny wykonujacy proste prace rolnicze przy skupie i magazynowaniu zbóż-załadunek, rozładunek z przyczep,obsługa urządzeń załadunkowych, rozładunkowych i magazynowych,
      prace porządkowe przy załadunku i rozładunku: maszynowe i ręczne przerzucanie zboża

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: znajomość branży rolniczej mile widziana, umiejętność współpracy w zespole, zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone obowiązki

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 400 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + premia do 50%, pon.-pt., 07:00 do 15:00,
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

    • Bielawa
    • 3 400 zł / mies.

      pracownik fizyczny wykonujacy proste prace rolnicze przy skupie i magazynowaniu zbóż/załadunek, rozładunek z przyczep,obsługa urządzeń załadunkowych, rozładunkowych i magazynowych,

      Wymagania

      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. T, Prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

Pracodawcy w Bielawie