Czy to Twoja firma?

INSTALDOM II Beata Zaręba praca

Bielany
SPRZEDAŻ DETALICZNA DROBNYCH WYROBÓW METALOWYCH, FARB I SZKŁA PROWADZONA W WYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH
INSTALDOM II Beata Zaręba najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Sprzedawca Bielany
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy INSTALDOM II Beata Zaręba

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca INSTALDOM II Beata Zaręba

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca INSTALDOM II Beata Zaręba - oferty archiwalne

  • Sprzedawca w sklepie instalacyjno-sanitarnym

    INSTALDOM II Beata Zaręba
    • Bielany
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Obsługa klientów w sklepie instalacyjno-sanitarnym

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Inne wymagania: Wykształcenie bez znaczenia, mile widziana znajomość branży sanitarnej, mile widziana znajomość bram i ogrodzeń, umiejętność obsługi komputera, komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole. Miejsce wykonywania pracy: Salon Łazienek, Bielany, ul. Kęcka 61. Początkowo pracodawca oferuje zatrudnienie w ramach umowy o pracę na okres próbny - 3 miesięcy, kolejna umowa o pracę na czas określony, docelowo umowa o pracę na czas nieokreślony, praca w systemie dwuzmianowym - I zmiana od 7:00 do 15:00, II zmiana od 10:00 do 18:00 - do uzgodnienia.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną